Видалення та валка дерев по частинах Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Видалення дерева частинами у Києві.

Про нас

Спил дерев частинами фахівцями компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги з видалення дерев частинами Ви отримуєте:

  • Доступні ціни;
  • Безкоштовну оцінку;
  • Кваліфікованих спеціалістів;
  • Безпечне виконання робіт;
  • Відповідальність та оперативність.

Колектив арбористів нашої компанії професійно займається валкою дерев частинами у Києві та Київській області.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтесь до нас і наші майстри якісно та оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Приклади виконаних робіт

Вигода технології

Переваги видалення дерев частинами

Спил дерев по частинах використовується переважно у випадках, коли валка дерева цілком неможлива через обмежену кілкість вільного місця та ризики пошкодження оточуючих рослин, будівель та майна на ділянці

Падіння дерева цілком може стати причиною руйнування сусідніх насаджень, будинків, ліній електропередач, газону, бруківки, огорож та інших предметів, як на території вашого господарства, так і у ваших сусідів по ділянці.

Видалення дерев частинами дозволяє виконати цю роботу обережніше, виконуючи спил гілок і стовбура невеликими фрагментами з наступним безпечним скиданням або спуском шматків деревини на землю.

Якщо рослина розташована над будинком і скидати або спускати вниз частини дерева не можна, тоді арборист спилює і відводить фрагменти деревини від будівлі за попередньо натягнутою мотузковою лінією, що дозволяє обережно доставити частини стовбура і гілок на землю, не зачепивши будівлі.

Вартість валки дерев частинами Київ

Найменування робіт

Од.вим

Ціна

Видалення дерева частинами (діаметр стовбура до 30 см)

шт.         

від 1500 грн

Видалення дерева частинами (діаметр стовбура до 60 см)

шт.         

від 3000 грн

Видалення дерева частинами із завішуванням фрагментів (діаметр стовбура до 30 см)

шт.         

від 2500 грн

Видалення дерева частинами із завішуванням фрагментів (діаметр стовбура до 60 см)

шт.         

від 5000 грн

Спил дерева з автовишки

виклик  

від 5000 грн

Виклик арбориста

зміна

від 3500 грн

Вивіз пнів та фрагментів деревини

виклик

догов.  

Безкоштовна оцінка видалення дерев по частинах спеціалістом нашої компанії

На остаточну вартість спила дерев впливає обсяг робіт, складність, висота і розмір рослини, метод валки (скидання або спуск), а також майно та будинки, що знаходяться на ділянці внизу.

Для зручності клієнтів та врахування всіх нюансів наша компанія надає безкоштовний виїзд спеціаліста по Києву, для визначення точної вартості майбутніх робіт.

Ознайомитись з повним переліком цін на послуги видалення дерев по частинах Ви можете у нашому прайсі.

Послуги арбориста

Спил дерева по частинам альпіністом

Спил високого дерева альпіністом.

Видалення дерева арбористом є одним із найпоширеніших і економічно доцільних варіантів, як можна зрубати рослину, без ризику падіння її частин на розташовані на ділянці об’єкти.

Альпініст, на відміну від автовишки, не потребує великої кількості території для під’їзду та виконання робіт у лісі або на ділянці, при цьому в більшості випадків його послуги коштуватимуть значно дешевше.

У процесі роботи промисловий альпініст піднімається на вершину дерева і спилює бензопилою гілки, що зустрічаються на шляху, після чого починає різати на частини стовбур, скидаючи або спускаючи їх на землю.

Видалення дерева зі скиданням виконується за наявності на території внизу вільної від предметів ділянки, яка не постраждає від падаючих частин насадження, що зрізається.

Прибирання дерева із завішуванням фрагментів виконується з використанням техніки промислового альпінізму та мотузки, пропущеної через блок-ролик, завдяки якій видалений шматок деревини спускається на землю.

Послуги спецтехніки

Видалення дерева частинами з автовишки

Видалення аварійних, сухих і хворих дерев по частинах, найкраще виконувати з автовишки, оскільки це підвищує безпеку процесу і арборист може працювати без ризику падіння разом із рослиною.

Прибирання частин дерева з підйомника дозволяє фахівцеві спилювати гілки та фрагменти деревини без навантажень на корінь та стовбур рослини, завдяки чому небезпека робіт з валки насаджень значно знижується.

Видалення дерева з підйомної техніки дає змогу зрізати частини насаджень тим же способом, як це робить арборист – зі скиданням їх вниз або завішуванням і плавним спуском на землю.

Є у цього методу і недоліки, оскільки для використання автовишки необхідно мати на ділянці достатньо місця для її під’їзду, не кажучи вже про можливу шкоду для трави та газону після проїзду автомобіля.

Валка дерева з використанням автовишки.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте професійні послуги з валки дерев частинами у Києві.

Всі роботи виконуються досвідченими фахівцями, що гарантує безпеку виконуваних робіт і збереження будинків і майна, що знаходяться поблизу.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші питання, що стосуються видалення і валки дерев частинами.

На те, скільки коштуватимуть послуги прибирання дерева частинами, впливає насамперед складність робіт зі спилу, їх обсяг, висота та розмір рослини.

У випадках, коли роботи з вирубки дерева проводяться на аварійній рослині, у стиснених умовах, на ділянці з будинками або електричними дротами, тоді необхідно вживати додаткових заходів, оскільки при падінні гілок вони можуть пошкодити предмети, розташовані на території, що також підвищує розцінки на послуги.

Так, у багатьох випадках ми можемо визначити по телефону ціну видалення дерев частинами.

Для цього нам знадобиться приблизна висота та фото рослини, її порода, а також фотографії навколишньої місцевості, після чого ми зможемо з великою ймовірністю зорієнтувати, скільки коштуватимуть наші послуги.

Ми надаємо послуги видалення дерев по частинах у всіх районах Києва на правому та лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші співробітники можуть провести видалення частинами будь-яких порід дерев, що ростуть у межах Києва та області.

Хвойні: ялина, сосна та модрина.

Листяні: дуб, ясен, каштан, акація, береза, осика, липа, вільха, тополя, клен, верба, горіх і в’яз.

Плодові та фруктові: яблуня, груша, вишня, черешня, персик, абрикос, слива, шовковиця та алича.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму