Спил та видалення дерев на цвинтарі Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Видалення дерева на цвинтарі у Києві.

Про нас

Спил дерев на цвинтарі спеціалістами компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги з видалення дерев на цвинтарі Ви отримуєте:

 • Доступні ціни;
 • Професійне виконання;
 • Безпечне проведення робіт;
 • Гарантію збереження майна;
 • Відповідальність та оперативність.

Колектив арбористів нашої компанії професійно займається спилом та видаленням дерев на цвинтарях у Києві, у тому числі методом промислового альпінізму.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтесь до нас і наші фахівці якісно та оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Приклади виконаних робіт

Навіщо спилювати рослини

Причини видалення дерев на цвинтарі

Основними причинами спилу та обрізки дерев на цвинтарі є аварійний стан рослини, внаслідок падіння якої може бути заподіяна шкода пам’ятникам, огорожам або іншим предметам, що знаходяться на могилах або поряд з ними.

Найпоширенішими загрозами для безпеки поховань є:

 • Сухі, старі або хворі частини стовбура та гілок. Якщо якась частина дерева померла, тоді спилюючи цей фрагмент рослини ви не тільки убезпечите об’єкти, що знаходяться внизу, але і принесете користь дереву, позбавивши його від джерела можливого зараження.
 • Поламані або потріскані насадження. Якщо на дереві є тріщини або поламані частини стовбура та гілок, тоді на рослині видаляються всі пошкоджені ділянки та при необхідності проводиться повна вирубка;
 • Пошкоджена коренева система. Внаслідок пошкодженого або слабкого коріння дерево може нахилитися до небезпечного рівня, внаслідок чого можуть знадобитися послуги з його спилювання.

Вартість спила та обрізки дерев на цвинтарі Київ

Найменування робіт

Од.вим

Ціна

Видалення дерева по частинах із завішуванням фрагментів (діаметр стовбура до 30 см)

шт.         

від 3000 грн

Видалення дерева по частинах із завішуванням фрагментів (діаметр стовбура до 60 см)

шт.         

від 5500 грн

Видалення дерева по частинах із завішуванням фрагментів (діаметр стовбура більше 60 см)

шт.         

догов.

Валка дерева цілком з відтяжками (діаметр стовбура до 30 см)

шт.         

від 1000 грн

Валка дерева цілком з відтяжками (діаметр стовбура до 60 см)

шт.         

від 1400 грн

Обрізка дерев арбористом із завішуванням гілок

шт.         

від 1500 грн

Усунення омели арбористом

дерево         

від 500 грн

Видалення пнів

шт.         

догов.

Вивіз порубочних залишків

послуга

догов.  

Безкоштовна оцінка спилу та обрізки дерев на цвинтарі спеціалістом нашої компанії

На остаточну вартість видалення та обрізки дерев на цвинтарі впливає обсяг робіт, складність і висота рослини, метод спилу (скидання або спуск), а також пам’ятники та огорожі, що знаходяться внизу.

Для зручності клієнтів та врахування всіх нюансів наша компанія надає безкоштовний виїзд спеціаліста по Києву, для визначення точної вартості майбутніх робіт.

Ознайомитись з повним переліком цін на послуги спила та обрізки дерев Ви можете у нашому прайсі.

Алгоритм дій

Послідовність завдань при спилюванні дерев на цвинтарі

Спил дерева на висоті.

Після того, як Ви визначилися з необхідністю видалення дерева та звернулися до нашої компанії, ми діємо наступним чином:

 • Ви зв’язуєтеся з адміністрацією цвинтаря і дізнаєтеся, як отримати дозвіл на видалення або обрізку дерева, яке вам заважає;
 • Виконується спилювання аварійної рослини арбористами нашої компанії, з акуратним спуском та складуванням частин стовбура та гілок на землі;
 • Виконується утилізація порубочних фрагментів. Ми прибираємо територію та пам’ятники від тирси та виконуємо навантаження та вивіз частин дерева.

Робочий процес

Видалення дерев арбористом

Арбористика є найкращим способом спилу та обрізки дерев на цвинтарі. Причина цього в неможливості валки рослини цілком через обмежені умови, а під’їзд автовишки в зону виконання робіт часто недоступний.

Арборист може видаляти дерево частинами, виконуючи спил стовбура та гілок невеликими шматками, з завішуванням їх на мотузку за цю або сусідню рослину, щоб уникнути падіння деревини на розташовані внизу могили.

Промислові альпіністи завдяки своєму обладнанню можуть спилювати дерева на будь-якій висоті, при цьому без скидання частин стовбура та гілок на землю, а з плавним спуском фрагментів на вільне від поховань місце.

У разі тісного розташування могил, наші майстри, завдяки техніці промислового альпінізму, можуть натягнути мотузкову лінію і прибирати спиляні частини дерев на значні відстані, контролюючи швидкість і місце спуску.

Обрізання хворих гілок берези.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні послуги з обрізки та спилу дерев на цвинтарі у Києві.

Усі роботи виконуються професійними арбористами, що гарантує безпечне та правильне виконання робіт.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші питання, що стосуються послуг спилу дерев на цвинтарі.

На те, скільки коштуватимуть послуги видалення дерева на цвинтарі, впливає насамперед складність робіт зі спилу, їх обсяг, висота та розмір рослини.

У випадках, якщо спилювати висотні насадження необхідно в стиснених умовах над могилами, тоді необхідно застосовувати додаткові заходи, щоб не пошкодити пам’ятники та огорожі клієнта, що також підвищує розцінки виконуваних робіт.

Так, у багатьох випадках ми можемо визначити по телефону ціну видалення та обрізки дерев на цвинтарі.

Для цього нам знадобиться приблизна висота та фото рослини, її порода, а також фотографії навколишньої місцевості, після чого ми зможемо з великою ймовірністю зорієнтувати, скільки коштуватимуть наші послуги.

Ми надаємо послуги вирубки дерев на кладовищах у всіх районах Києва на правому та лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші спеціалісти можуть провести видалення будь-яких порід дерев, що ростуть на кладовищах Києва та Київської області.

Хвойні: ялина, сосна та модрина.

Листяні: дуб, ясен, каштан, акація, береза, осика, липа, вільха, тополя, клен, верба, горіх і в’яз.

Плодові та фруктові: яблуня, груша, вишня, черешня, персик, абрикос, слива, шовковиця та алича.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму