Встановлення відливів, монтаж козирка на висоті Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Монтаж козирків альпіністами.

Про нас

Монтаж відливів та козирків альпіністами компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги з встановлення відливів та козирків на висоті Ви отримуєте:

  • Доступні ціни;
  • Відмінний результат;
  • Безпечне виконання робіт;
  • Повний список документів;
  • Якість та оперативність.

Колектив верхолазів нашої компанії професійно займається встановленням відливів та козирків у Києві методом промислового альпінізму.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтесь до нас і наші висотники якісно та оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Монтаж відливів та козирків на висоті

Наша компанія надає послуги промислового альпінізму та виконує монтаж відливів та козирків на висоті.

Основне призначення цих елементів – відведення дощової води від фасаду, віконної рами, виступаючих елементів стін і цоколя. Якщо цього не зробити, ваша стіна буде насичувати вологу, що призведе до вогкості, грибка і передчасного руйнування, а вода, що біжить по фасаду, залишатиме на поверхні мінеральні відкладення у вигляді висолів. У разі потрапляння опадів зі стіни на скло може статися його вилуговування або накопичення силікатних відкладень, для видалення яких потрібне механічне шліфування або заміна склопакета.

Встановлення віконних відливів альпіністами позбавить вас цих проблем і значно продовжить термін служби вашого фасаду.

Ціна монтажу відливів та козирків

Найменування робіт

Од.вим

Ціна

Встановлення відливу

шт.

від 200 грн

Встановлення відливу

м.п.

150 грн

Монтаж козирка

шт.

від 200 грн

Монтаж козирка

м.п.

100 грн

Виклик

зміна

3000 грн

Як відбувається встановлення відливів на вікна альпіністами

Насамперед знімаються розміри необхідного виробу, оскільки їх параметри у кожному випадку індивідуальні. Наша компанія має своє згинальне обладнання, тому виконуючи монтаж зовнішнього підвіконня, ми можемо взяти на себе і його виготовлення. Детальніше про це ви можете прочитати тут.

Встановлення відливу на вікно промисловими альпіністами має виконуватися грамотно і обережно, оскільки нехтування технікою безпеки може загрожувати оточуючим, а неправильний монтаж може стати причиною затікань і шуму під час дощу. Встановлення відливу на пластикове вікно виконується у спеціально призначене місце, для фіксації застосовуються оцинковані саморізи.

Важливо стежити, щоб металеве підвіконня не було надто висунуте назовні, це може стати причиною шуму від дощу. Фіксація повинна здійснюватись на монтажну піну, а всі стики надійно герметизуються.

Монтаж відливу на цоколь будинку виконується аналогічним способом.

Встановлення козирка на висоті

Монтаж козирка також покликаний відводити воду від стіни, вікон та елементів архітектури, що дозволяє набагато довше зберігати їхній зовнішній вигляд та значно продовжити термін служби. Найчастіше ми виконуємо такі роботи для захисту виступаючих елементів фасаду будівлі, хоча встановлення козирка над вікном теж дуже потрібне. В даному випадку це дозволяє захистити скло від стікаючої на нього води і унеможливлює її затікання всередину приміщення між рамою і верхнім укосом.

Дані елементи захисту від опадів є обов’язковими у будівництві, оскільки інакше поверхня швидко втрачає свій зовнішній вигляд, а матеріал стін піддається прискореному руйнуванню.

У цьому виді діяльності на остаточну вартість робіт впливає обсяг і складність об’єкта, а також розмір необхідних в роботі виробів, вартість яких розраховується виходячи з витрат за матеріали. Тож точну вартість ми можемо сказати лише після виїзду нашого фахівця на виміри.

У разі потреби виконати монтаж відливів або козирка на висоті, ви можете звернутися до нашої компанії. Ми самі виконаємо виміри та виготовлення потрібних виробів, а наші промислові альпіністи виконають їх грамотне встановлення.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні послуги з встановлення відливів та козирків на висоті у Києві.

Всі роботи виконуються якісно та з використанням довговічних матеріалів, що гарантує захист від вологи та тривалий термін служби.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші питання, що стосуються монтажу відливів та козирків на висоті.

Ми надаємо послуги встановлення відливів та козирків у всіх районах Києва на правому та лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Зварювальники нашої компанії можуть працювати на будь-яких висотках нашого міста, незалежно від поверху та висоти будівлі.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму