Мийка та очищення фасадів будівель Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію у наших фахівців.

Мийка фасаду будівлі у Києві.

Про нас

Миття фасадів будівель фахівцями компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги з миття та очищення фасадів будівель Ви отримуєте:

 • Доступні ціни;
 • Кришталево чисту поверхню;
 • Безкоштовну оцінку об’єкта;
 • Кваліфікованих фахівців;
 • Повний перелік документів;
 • Відповідальність та оперативність.

Колектив фахівців нашої компанії професійно займається мийкою та очищенням фасадів будівель і зовнішнього скління в Києві та Київській області.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтеся до нас і наші майстри якісно й оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Приклади виконаних робіт

Виконувані роботи

Різновиди надаваних нами послуг

Ціна мийки та очищення фасадів у Києві

Найменування робіт 

Од.вим 

Ціна

Мийка скляного фасаду демінералізованою водою (WFP) 

м2 

від 12 грн

Мийка композитного фасаду демінералізованою водою (WFP) 

м2 

від 10 грн

Мийка кам'яного фасаду демінералізованою водою (WFP) 

м2 

від 10 грн

Миття інших поверхонь демінералізованою водою 

м2 

від 12 грн

Миття фасадного скління вручну з землі 

м2 

від 10 грн

Миття фасадного скління вручну з тури або риштувань 

м2 

від 25 грн

Миття фасадного скління вручну з автовишки 

м2 

від 15 грн

Миття фасадів апаратом високого тиску з землі 

м2 

від 10 грн

Миття фасадів апаратом високого тиску з тури 

м2 

від 20 грн

Миття фасадів апаратом високого тиску з автовишки 

м2 

від  15 грн

Клінінг фасаду будівлі та зовнішнього скління 

зміна 

від 3000 грн

Виклик співробітника для очищення забруднень зі стін 

виклик 

від 3000 грн

Усунення стійких забруднень з підбором хімії 

м2 

догов.

Миття фасаду верхолазом вручну 

м2 

від 15 грн

Миття фасаду верхолазом WFP методом 

м2 

від 15 грн

Чистка стін на висоті апаратом високого тиску 

м2 

від 12 грн

Миття скління після будівництва 

м2 

від 40 грн

Миття скління після будівництва (альпіністами) 

м2 

від 50 грн

Вартість додаткових послуг

Найменування робіт 

Од.вим 

Ціна

Миття фасадного скла взимку з використанням антифризу 

м2 

від 12 грн

Миття скляних козирків на фасаді будівлі 

м2 

від 10 грн

Миття навісів і дахів 

м2 

від 10 грн

Прочищення зливостоків, водостічних труб і жолобів 

 м.пог. 

від 12 грн

Попереднє прочищення швів і ніш на фасаді з АВД 

 м.пог. 

від 10 грн

Послуги автовишки 

виклик 

від 3000 грн

Безкоштовна оцінка робіт нашим фахівцем

На остаточну вартість очищення фасадів і фасадного скління впливає насамперед обсяг робіт, метод доступу (з землі, з автовишки або висотниками), а також ступінь забруднення поверхні і тип забруднень.

Для зручності замовників і врахування всіх нюансів ми надаємо безкоштовний виїзд нашого співробітника по Києву та Київській області, для індивідуального огляду вашого об’єкта і визначення точної вартості майбутніх робіт.

Ознайомитися з повним переліком цін на послуги миття та очищення фасадів Ви можете у нашому прайсі.

Виконання робіт

Процес реалізації замовлення з мийки фасаду

Очищення фасадного скління вручну.

Отримавши від клієнта заявку на миття або чистку фасаду будівлі, ми відправляємо на об’єкт нашого співробітника, для огляду майбутнього обсягу робіт за місцем, вимірів, оцінки ступеня забруднення поверхні та визначення методу виконання робіт.

Отримавши всю необхідну інформацію, ми розраховуємо вартість наших послуг і, отримавши підтвердження від замовника, готуємо всі необхідні документи і погоджуємо дату початку робіт.

У визначений день ми приїжджаємо на об’єкт з необхідним для миття (ручний інструмент, установка з карбоновими штангами для WFP мийки або АВД) і доступу в робочу зону (тури, ліси, драбини, автовишки або альпіністське спорядження) обладнанням.

Якщо в процесі роботи виявляються стійкі забруднення (вапняні або кремнієві відкладення на склі, фарба, цемент, плівка на рамах), яких не було видно під час первинної оцінки, їхнє усунення обговорюється окремо.

Після завершення миття фасаду клієнт приймає виконану роботу й оплачує надані нами послуги.

Технологія робіт

Застосовувані методи очищення фасаду

Залежно від фасадного покриття, типу і ступеня забрудненості, а також розташування і висоти робочої області, чищення фасаду буде виконуватися одним із наступних методів:

 • Ручне миття фасаду будівлі. Найчастіше застосовується під час очищення фасадного скління, але також може бути застосовано і для інших типів покриттів. Головною перевагою цього методу є можливість підбору і використання різних хімічних засобів і різноманітного інвентарю для видалення стійких забруднень.
 • Миття деіонізованою водою. Цей метод добре підходить для миття фасадного скління, композитних, керамічних, кам’яних і металевих поверхонь. У роботі використовуються карбонові штанги, щітки і демінералізована вода, що не залишає розводів.
 • Очищення апаратами високого тиску. АВТ добре справляються з промиванням шорстких поверхонь з декоративної штукатурки і цегляних стін, прочищенням щілин і ніш, а також коли необхідно змити велику кількість бруду і пилу.
 • Піскоструминне чищення стін. Застосовується за необхідності очищення фасаду будинку від старої фарби або видалення інших, особливо стійких покриттів і забруднень.
Обладнання для миття фасаду демінералізованою водою.

Типи покриттів

Різновиди очищуваних фасадів

Клінінг композитного покриття WFP методом.

Тут ми коротко перерахуємо найпоширеніші типи фасадів будівель, з якими працюють фахівці нашої компанії, а також який метод мийки при цьому використовується.

Скляні фасади. У зовнішньому клінінгу будівель фасадне скління є найпоширенішим типом поверхні. Найчастіше миється вручну або з використанням WFP методу.

Цегляні та штукатурні стіни. У цьому разі найоптимальнішим варіантом робіт буде промивка високим тиском за допомогою апаратів керхер або їхніх аналогів.

Композитні та металеві покриття. Для чищення фасадних покриттів такого роду найкраще використовувати WFP метод з деіонізованою водою.

Камінь та плитка. Такі варіанти стін найкраще очищати за допомогою апаратів високого тиску або демінералізованою водою.

Сайдинг і вагонка. Зазвичай таке облицювання зустрічається в дачних і приватних будинках, оптимальним способом очищення буде промивка з АВД або WFP методом.

Типи нальоту

Види видаляємих фасадних забруднень

У більшості випадків наші співробітники стикаються з такими видами забруднень на фасаді:

 • Пил і кіптява від вихлопних газів. Залежно від типу покриття можуть видалятися будь-яким із наведених вище варіантів очищення.
 • Вапняні та кремнієві відкладення на склі. Для видалення такого нальоту використовується сильнодіюча кислотна хімія або полірування скління.
 • Кіптява, сажа і нагар після пожежі. Змивання забруднень такого роду буде виконуватися апаратом високого тиску із застосуванням хімії або демінералізованою водою.
 • Будівельні розчини, фарба, цемент, герметик. Для очищення слідів будівельних матеріалів з фасаду будуть використовуватися хімічні засоби і пароочисники.
 • Клей та плівка. Найчастіше зустрічаються на віконних рамах під час післябудівельного миття. Видаляються хімією і пароочисниками.
 • Висоли на стінах. Зустрічаються на цегляних, штукатурних, кам’яних та інших видах фасадів з мінеральних будівельних матеріалів. Видаляються шляхом нанесення на поверхню хімії з подальшим змиттям апаратом високого тиску.
Миття скляного фасаду з тури.

Методи доступу

Виконання мийки фасаду у різних умовах

Миття фасаду висотної будівлі.

Миття фасадів будівель часто пов’язане з необхідністю роботи в нестандартних умовах і на різних висотах, що вимагає використання в роботі різних засобів і спорядження.

Варіанти доступу в робочу зону бувають таких видів:

 • З ніг або з драбини. Цей варіант можливий під час миття фасадів на невеликій висоті, але у випадку з використанням WFP методу і карбонових штанг ми можемо діставати з землі на висоту до 20 метрів.
 • З тур або з риштувань. Використовуючи в роботі пересувні тури або риштування ми можемо виконувати очищення будівель на висоті до 20 метрів, маючи можливість використовувати будь-який з доступних методів клінінгу.
 • Промисловими альпіністами. Метод промислового альпінізму дає змогу верхолазам працювати на будь-якій висоті, використовуючи при цьому будь-який із необхідних способів миття фасаду.
 • З використанням автовишки. Використання автомобільної вишки доцільно, коли необхідно виконати чистку поверхні під виносами і в інших місцях, куди не можуть дістатися промислові альпіністи.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні та комплексні послуги з миття та очищення фасадів будівель у Києві та Київській області.

Всі роботи виконуються досвідченими співробітниками, добре знайомими з даним видом діяльності, що гарантує грамотний підбір методу очищення та відмінний результат.

Поширені запитання

Тут Ви можете знайти найчастіші запитання, що стосуються миття та очищення фасадів будівель.

Щоб дізнатися точну ціну очищення зовнішніх стін ми надаємо безкоштовний виїзд нашого фахівця або уточнюємо всі нюанси і проводимо розрахунок телефоном.

Остаточна вартість визначається з огляду на обсяг робіт, ступінь забрудненості будівлі, складність доступу на фасад і наявність стійких забруднень на кшталт фарби, цементу, герметика або плівки на віконних рамах.

Ми виконуємо мийку фасадів будівель у всіх районах Києва на правому і лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

 

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

 

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

 

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи вимивають фасади будинків і будівель на будь-якій висоті та на будь-якому поверсі.

У нашої компанії є всі необхідні документи для оформлення договору, отримання доступу на дах і виконання робіт.

Ми приймаємо як готівковий, так і безготівковий розрахунок, зокрема і з ПДВ.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму