Висотні клінінгові послуги у Києві

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Висотні клінінгові послуги.

Про нас

Висотні клінінгові послуги від альпіністів компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас клінінгові послуги на висоті Ви отримуєте:

  • Доступні ціни;
  • Блискучий результат;
  • Безпечне виконання робіт;
  • Повний перелік документів;
  • Якість та оперативність.

Колектив верхолазів нашої компанії надає професійні клінінгові послуги у Києві методом промислового альпінізму.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтеся до нас і наші висотники якісно та оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Види робіт

Клінінгові послуги, що надаються нашою компанією

Мийка фасадів альпіністами у Києві

Висотне миття фасадів

Регулярне миття фасадів будівель є обов'язковою умовою при догляді за будівлями, що дозволяє зберігати їх пристойний зовнішній вигляд, не дає бруду в'їстися в покриття, а також продовжує термін служби облицювання та скління.

Перейти в розділ
Прочищення водостічної системи.

Прочищення зливостоків та водостічних труб

Зливосточні системи служать для збирання та відведення вологи з даху будівлі. У разі їх засмічення ця функція буде порушена, і вам знадобиться послуга з очищення водостоків, яку можуть виконати фахівці нашої компанії.

Перейти в розділ
Очищення фасадів від висолів на висоті.

Очищення фасадів від висолів

Наша компанія проводить комплексні заходи, що забезпечують видалення наявних висолів і виконує обробку фасадів гідрофобізаторами, попереджаючи повторне виникнення проблем.

Перейти в розділ
Мийка вікон альпіністами у Києві.

Миття вікон альпіністами

Миття вікон промисловими альпіністами є дуже затребуваною послугою, оскільки сучасні міські споруди мають велику висотність, що викликає певні труднощі при їх очищенні.

Перейти в розділ
Очистка покрівлі від моху у Києві.

Очищення та миття даху

Покрівля будинку, так само, як і інші частини будівлі, потребує догляду та підтримки її в чистому вигляді. Зазвичай з останнім завданням повинен справлятися дощ, але бувають ситуації, коли цього недостатньо і може знадобитися миття даху.

Перейти в розділ
Очистка дахів від снігу у Києві.

Очищення даху від снігу, видалення бурульок

Очищення покрівлі від снігу та криги є обов'язковим і потрібним як для забезпечення безпеки людей і предметів, так і для запобігання можливому пошкодженню самої покрівлі.

Перейти в розділ

Переваги роботи з нами

Утримувати прилеглу територію та зовнішній фасад будівель у чистоті прагнуть усі сучасні установи, організації та підприємства, оскільки від цього чималою мірою залежить їхній імідж та рівень довіри клієнтів.

Однак вирішити такі технічні завдання самостійно буває дуже важко, оскільки часто проводити роботу необхідно на великій висоті.

Така діяльність дуже небезпечна, тому для її виконання залучаються досвідчені співробітники, які мають навички промислового альпінізму.

Наша компанія надає високоякісні клінінгові послуги, включаючи виконання різноманітних технічних операцій на висоті.

За допомогою сучасних засобів та спеціального обладнання ми допомагаємо вам утримувати будівлю у чистоті.

Співпрацюючи з клінінговими компаніями, керівники підприємств зможуть відчути та оцінити явні переваги такого підходу:

  • Абсолютна бездоганність виконання робіт;
  • Швидкість виконання технологічних операцій;
  • Безпека ведення робіт;
  • Все обладнання та матеріали є в наявності клінінгової компанії.

Виконуючи ці заходи для догляду за будинком, можна значно покращити зовнішній вигляд будівлі, вберегти його від передчасних руйнувань і суттєво продовжити термін служби як конструкційного матеріалу, так і декоративного покриття вашого фасаду, що в перспективі допоможе уникнути передчасного ремонту та пов’язаних з ним фінансових витрат.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні клінінгові послуги на висоті у Києві.

Співпраця з найкращими клінінговими організаціями забезпечить бездоганний зовнішній вигляд вашої будівлі, підвищить зацікавленість клієнтів та зорієнтує їх на відвідування цього закладу.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші питання, що стосуються послуг клінінгу на висоті.

Ми надаємо клінінгові послуги у всіх районах Києва на правому та лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи працюють на будь-яких висотках нашого міста, незалежно від поверху та висоти будівлі.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму