Гідрофобізація фасадів альпіністами Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Гідрофобізація фасаду будинку.

Про нас

Гідрофобізація фасадів будівель альпіністами компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги з гідрофобізації зовнішніх стін Ви отримуєте:

  • Доступні ціни;
  • Надійний захист стін від вологи;
  • Безпечне проведення робіт;
  • Повний список документів;
  • Якість та оперативність.

Колектив верхолазів нашої компанії професійно займається гідрофобізацією зовнішніх стін у Києві методом промислового альпінізму.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтеся до нас і наші висотники якісно та оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Гідрофобізація стін на висоті Київ

Основне завдання гідрофобізації фасаду – це захист стін від намокання в результаті впливу атмосферних опадів або іншого короткочасного контакту з водою, оскільки матеріали, що застосовуються в будівництві, мають пористу структуру і добре вбирають вологу, завдяки чому забезпечується їх хороша адгезія до клеїв і розчинів.

Для вирішення цих завдань найчастіше застосовуються кремнійорганічні гідрофобізатори, що мають найбільшу ефективність та довговічність. При їх нанесенні на поверхню матеріалу відбувається закриття пор, але зберігається паропроникність покриття, завдяки чому стіна набуває водовідштовхувального ефекту, але продовжує “дихати”.

Ефект від гідрофобізації фасаду

Гідрофобне покриття на цеглі.

1. Збільшений термін служби покриття, матеріал не піддається руйнівному впливу від температурних перепадів
2. Суха стіна краще утримує тепло в опалювальний період
3. Закриті пори матеріалу менш схильні до забруднення
4. Гідрофобне покриття виключає виникнення висолів

Виконавши такий захист, ви вбережете фасад від негативного впливу природних опадів, збережете зовнішній вигляд і значно збільшите термін його служби.

Причина виникнення висолів та способи вирішення

Таку проблему як висоли часто можна спостерігати на кам’яних, цегляних, бетонних та інших пористих стінових матеріалах. Вони являють собою білий пухкий наліт, який псує зовнішній вигляд фасаду і веде до його передчасного руйнування.

Причина такого явища полягає в розчинних солях, що містяться в цементі і кладкових матеріалах, які у більшій або меншій мірі завжди там присутні. Коли товща стіни намокає, вода розчиняє ці мінеральні відкладення і через пори виводить назовні, де відбувається випаровування рідини та відкладення сольового нальоту.

Висоли на фасаді.

Для того, щоб уникнути таких проблем, потрібно уважно стежити за станом будівельного матеріалу, у разі цегли зберігати його в сухому стані, уникати намокання під час будівництва, а також переконатися в надійності даху та гідроізоляції фундаменту для нормальної подальшої експлуатації.

Найефективнішим способом запобігти появі висолів є гідрофобізація фасаду, завдяки якій відбувається закриття капілярів з подальшим водовідштовхуючим ефектом. Гідрофобне покриття не утворює на поверхні стіни плівку і не перешкоджає повітрообміну, завдяки чому стіни залишаються паропроникними. Це дуже важливий фактор, оскільки в іншому випадку буде порушено виведення вологи з приміщення, а нанесені плівкоутворювальні матеріали незабаром можуть почати відшаровуватися.

Процес видалення висолів та гідрофобізація фасаду

Для видалення висолів недостатньо простого змивання або механічного впливу, оскільки, перебуваючи в структурі матеріалу, вони піддаються очищенню тільки спеціальними засобами, що наносяться на поверхню і через нетривалий час змиваються струменем води. Якщо з першого разу позбутися сольових відкладень не вдалося, тоді потрібно повторювати процедуру.

Гідрофобізація поверхні виконується із застосуванням кремній органічних гідрофобізаторів на основі води або розчинника. Вони відрізняються великим терміном служби, мають хороші водовідштовхувальні властивості і можуть проникати на 20мм вглиб матеріалу стін.

Гідрофобне покриття наноситься за допомогою пензлів, валиків або пульверизаторів на суху і очищену поверхню. Обробка виконується кілька разів, доки покриття не перестане вбирати розчин і на стіні не почнуть з’являтися краплі. Інтервал між нанесенням становить одну годину. Працюючи з матеріалами на водній основі потрібно враховувати погодні умови, не можна, щоб оброблена поверхня намокала протягом 1 години після нанесення.

Виконання гідрофобізації фасадів альпіністами

Оскільки більшість сучасних міських будівель мають велику поверховість, то для виконання гідрофобізації фасаду на висоті вам знадобляться послуги промислових альпіністів.

Наша компанія спеціалізується на професійному виконанні висотних робіт і діяльність з нанесення гідрофобних покриттів входить до переліку надаваних нами послуг. Якщо вам потрібно провести роботи такого роду, звертайтеся до нас, ми завжди контролюємо процес виконання замовлення, а наші верхолази працюють якісно та професійно.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні послуги із зовнішньої гідрофобізації фасадів будинків на висоті у Києві.

Всі роботи виконуються відповідно до технології, що гарантує надійний захист стін від вологи та довгі роки служби фасадного покриття.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші питання, що стосуються гідрофобізації стін на висоті.

Ми надаємо послуги гідрофобізації фасадів у всіх районах Києва на правому та лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи працюють на будь-яких висотках нашого міста, незалежно від поверху та висоти будівлі.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму