Покрівельні роботи у Києві

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Покрівельні роботи у Києві.

Про нас

Покрівельні роботи від майстрів компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас роботи з покрівлі Ви отримуєте:

 • Доступні ціни;
 • Надійну гідроізоляцію даху;
 • Безпечне виконання робіт;
 • Повний список документів;
 • Якість та оперативність.

Колектив верхолазів нашої компанії професійно займається покрівельними роботами у Києві та Київській області.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтеся до нас і наші висотники якісно та оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Види послуг

Покрівельні роботи, які виконує наша компанія

Промисловий альпінізм та монтажні роботи

Дах будь-якої будівлі є важливим елементом загальної конструкції. Саме вона надійно захищає будову від несприятливих погодних явищ. З часом на ній можуть виникати дефекти, внаслідок яких дах буде вже не здатний забезпечити безпеку та надійний захист. У разі виникнення щілин, крізь які може просочуватися дощова вода, рекомендується негайно проводити ремонтні роботи.

Покрівельні роботи найкраще довірити професіоналам, які мають відповідні навички та необхідне обладнання, що забезпечує бездоганний монтаж та ремонт покрівлі.

Види покрівельних робіт

Покрівельні роботи проводять фахівці нашої компанії. Залежно від поставлених завдань вони поділяються на:

 • Роботи з монтажу покрівлі;
 • Ремонт даху у Києві.

У свою чергу, залежно від причини та обсягів передбачуваних робіт, ремонт покрівлі в Києві може бути:

 • Аварійним;
 • Поточним;
 • Капітальним.

Монтаж даху здійснюється в момент безпосереднього будівництва будівлі. Він передбачає зведення несучих конструкцій та укладання ізоляційного шару.

Часто власники житлових будинків звертаються до будівельних компаній, щоб скористатися послугами з ремонту даху. Реконструкцію проводять, коли не влаштовує рівень тепло-або гідроізоляційної якості.

Ремонт гідроізоляції покрівлі передбачає повне оновлення всіх ізоляційних шарів, а також за необхідності проведення заміни кроквяної конструкції та покрівельних матеріалів.

Ремонт даху балкона у Києві.

Ремонт та покрівля балконів

Власники квартир, розташованих на останньому поверсі, часто стикаються з проблемою протікання бетонної плити, що виступає в ролі даху балкона, що є важливим елементом балконної конструкції, яка захищає його від погодних факторів.

Перейти в розділ
Наплавлення руберойду на дах.

Покрівля даху руберойдом

Фахівці нашої компанії виконують роботи з ремонту та покрівлі даху руберойдом. Даний вид покриття добре підходить для гідроізоляції покрівлі плоского типу, що має бетонну основу та малий кут нахилу.

Перейти в розділ
Роботи з ремонту покрівлі.

Послуги з ремонту покрівлі

Перекриваємо та ремонтуємо житлові та адміністративні будівлі, приватні та багатоквартирні будинки, побутові та комерційні споруди будь-якої площі та конфігурації.

Перейти в розділ

Коли проводяться покрівельні роботи

Кожен будівельний матеріал характеризується певним терміном технічної експлуатації, з часом він втрачає свої якісні характеристики і через це потребує заміни.

Частковий ремонт покрівлі за наявності необхідних навичок можуть самостійно здійснити власники будинку.

Для проведення капітального ремонту рекомендується залучати висококваліфікованих спеціалістів. Необхідність проведення капітального ремонту покрівлі виникає, якщо поверхня:

 • Значно занепала;
 • Зазнала негативного впливу окремих природних явищ (град, корозія, інше);
 • Була пошкоджена внаслідок пожежі.

Послуги з ремонту покрівлі можуть бути потрібні і в тих випадках, коли в момент основного будівництва були допущені серйозні конструкторські помилки, що провокують руйнування конструкції покрівлі.

Якщо своєчасно не виконати ремонт такого даху, він може обрушитися та спричинити руйнування будівлі.

Вартість покрівельних робіт

Вартість покрівельних робіт залежить від обсягу поставлених завдань, від матеріалів і встановлених термінів. Також на вартість покрівельних робіт у Києві може вплинути пора року та матеріали, що використовуються.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні послуги з покрівельних робіт у Києві.

Співпрацюючи з нашими фахівцями вам вдасться уникнути багатьох проблем та виконати якісний ремонт даху за прийнятною вартістю.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші питання, що стосуються виконання покрівельних робіт.

Ми виконуємо покрівельні роботи у всіх районах Києва на правому та лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи працюють на будь-яких висотках нашого міста, незалежно від поверху та висоти будівлі.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму