Демонтажні роботи на висоті Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Демонтажні роботи на висоті.

Про нас

Висотні демонтажні роботи альпіністами компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги з демонтажних робіт на висоті Ви отримуєте:

  • Доступні ціни;
  • Відмінний результат;
  • Безпечне виконання робіт;
  • Повний список документів;
  • Якість та оперативність.

Колектив верхолазів нашої компанії професійно займається демонтажними роботами на висоті у Києві методом промислового альпінізму.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтеся до нас і наші висотники якісно та оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Виконання демонтажних робіт альпіністами Київ

У всьому у цьому світі є свій термін придатності, і висотні будівлі не є винятком, оскільки метал іржавіє, цегла руйнується, а конструкції вимагають заміни або ремонту.

Через це у певний момент може виникнути необхідність проведення демонтажних робіт, і якщо такі роботи потрібно виконати на висоті, то без професійних промислових альпіністів вам не обійтися.

Замовивши демонтажні роботи на висоті в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в якості надаваних послуг та робочого процесу.

Ми співпрацюємо тільки з досвідченими промисловими альпіністами, які знають, як виконати завдання такого роду, а також маємо всі необхідні інструменти для їх виконання.

У цьому напрямку наша компанія надає такі види послуг:

  • Демонтаж аварійних ділянок фасаду;
  • Збивання фасадної плитки;
  • Демонтаж вентиляційних, водостічних та димохідних труб;
  • Розширення віконних отворів; видалення фрагментів стін;
  • Демонтаж обладнання та металоконструкцій.

Чому демонтажні роботи варто довірити професіоналам

Демонтаж балконного парапету.

Насамперед такий вид діяльності пов’язаний з великими ризиками, як для альпіністів, так і для оточуючих, оскільки можливе падіння частин демонтованого предмета може завдати істотних збитків.

Тому при виконанні демонтажних робіт на висоті потрібно бути дуже обережними і мати необхідні знання, навички та інструмент.

У нашої команди є хороший досвід у цьому напрямку, ми неодноразово займалися демонтажем металоконструкцій, цегляних і бетонних частин будівель, стикалися як з простими завданнями, коли потрібно зняти дрібні конструкції або зруйновану цеглу, так і зі складними, коли потрібно демонтувати стіни і парапети.

Часто внизу можуть бути автомобілі та інше майно, що потребує особливо дбайливих дій, а іноді необхідно попередньо виготовляти та монтувати захисну огорожу і тільки потім проводити висотні демонтажні роботи.

Демонтаж металевих сіток.

Але незалежно від складності виконуваних робіт, ми знаємо, як це зробити якісно та безпечно для оточуючих.

Для цього ми попередньо приїжджаємо на об’єкт, проводимо детальний огляд місцевості, враховуємо всі можливі нюанси та складнощі, які потрібно взяти до уваги верхолазам, а також визначаємо, який інструмент нам буде необхідний для демонтажу.

Також після огляду ми можемо зрозуміти, чи потрібно забезпечувати додатковий захист від можливого падіння предметів вниз, наприклад, встановлювати захисні сітки або огорожі.

Після цього ми можемо оцінити необхідний час на виконання даного демонтажу, а також вартість усіх майбутніх робіт.

Якщо вам потрібно виконати демонтажні роботи на висоті, ви можете заповнити заявку або зателефонувати нам по телефону і ми точно зможемо вирішити вашу проблему.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні послуги з демонтажних робіт на висоті у Києві.

Всі роботи виконуються дбайливо та обережно, не доставляючи проблем навколишнім і без обвалення та падіння конструкцій та стін, що підлягають видаленню.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші питання, що стосуються демонтажу на висоті.

Ми надаємо послуги демонтажних робіт у всіх районах Києва на правому та лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи працюють на будь-яких висотках нашого міста, незалежно від поверху та висоти будівлі.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму