Полірування склопакетів та вікон Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію у наших фахівців.

Полірування склопакета альпіністом у Києві.

Про нас

Полірування склопакетів і вікон фахівцями компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги з полірування склопакетів та віконного скла Ви отримуєте:

  • Доступні ціни;
  • Прозору поверхню;
  • Збереження склопакета;
  • Безпечне виконання робіт;
  • Повний перелік документів;
  • Якість та оперативність.

Колектив майстрів нашої компанії професійно займається поліруванням склопакетів і вікон будівель у Києві, зокрема методом промислового альпінізму.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтеся до нас і наші співробітники якісно й оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Алгоритм дій

Реалізація замовлення з полірування скла

Полірування склопакета є останнім аргументом у спробі зберегти його зовнішній вигляд і прозорість. Зазвичай до такої послуги звертаються тоді, коли проста мийка з хімією виявилася безсилою, і єдиними варіантами розв’язання проблеми залишається механічна обробка або заміна.

Тут ми коротко опишемо всю процедуру виконання замовлення з полірування склопакетів і скла, а також як проходить процес взаємодії між нами і клієнтом.

  • Зіткнувшись з необхідністю полірування вікон Ви залишаєте нам заявку, і уточнивши всі нюанси ми надамо безкоштовний виїзд нашого співробітника для оцінки робіт за місцем.
  • Оцінивши обсяг передбачуваних робіт і ступінь пошкодження поверхні, ми орієнтуємо Вас за вартістю, узгоджуємо всі деталі і призначаємо день, коли ми приїжджаємо на об’єкт.
  • Наші співробітники виконують полірування склопакетів, після чого клієнт приймає роботи і розраховується за надані послуги.
Процес видалення мінеральних відкладень верхолазом.

Ціна полірування склопакетів і скла у Києві

Найменування робіт 

Од.вим 

Ціна

Полірування віконних склопакетів 

виклик 

від 4000 грн

Полірування віконних склопакетів 

 м2 

від 200 грн

Полірування склопакетів альпіністами 

виклик 

від 5000 грн

Полірування склопакетів альпіністами 

 м2 

від 400 грн

Полірування скла з сильним вилуговуванням 

 м2 

догов.

Видалення великих силікатних відкладень 

 м2 

догов.

Розцінки на додаткові послуги

Найменування робіт 

Од.вим 

Ціна

Миття вікон з хімічними засобами 

м2 

від 150 грн

Видалення плівки з рам 

м2 

догов.

Обстеження відкладень на склі 

виклик 

від 4000 грн

Заміна склопакета 

шт. 

догов.

Безкоштовна оцінка нашим фахівцем

На остаточну вартість полірування скла будівель впливає ступінь його забруднення або пошкодження, а також площа, яку необхідно полірувати.

Для зручності замовників і врахування всіх нюансів ми надаємо безкоштовний виїзд нашого співробітника по Київській області, для заміру вашого об’єкта і визначення точної вартості майбутніх робіт.

Причина проблеми

Коли необхідне полірування склопакета

Полірування скління на висоті.

Полірування є крайнім методом вирішення проблеми висолів і відкладень. Воно необхідне в разі пошкодження поверхні скління через неправильну експлуатацію.

Найпоширенішими причинами ушкоджень є вапняні та кремнієві відкладення, а також ерозія скла шляхом його ушкодження лугом із розчинів кладки.

Вапняні відкладення можуть з’являтися в ситуаціях, коли поверхня тривалий час перебуває в брудному стані. На склопакеті накопичується пил, бруд і мінеральні речовини, що наносяться на нього водою, які з часом формують щільну плівку і можуть проникати в структуру.

Кремнієві (силікатні) відкладення є більш проблемними, вони твердіші, і якщо вапняні висоли часто можна прибрати хімією, то з кремнієвими зазвичай справляється тільки механічне полірування.

Сліди від вилуговування не є відкладеннями, в даному випадку ми маємо справу з пошкодженою поверхнею. Найчастіше трапляється в ситуаціях, коли вода стікає фасадом будівлі, проходячи через кладочні луговмісні розчини, і потрапляє на склопакет, унаслідок чого відбувається його травлення.

Якщо глибина пошкодження від вилуговування велика, тоді полірування вікон не дасть потрібного результату і знадобиться їх заміна.

Технологія робіт

Засоби та процес полірування склопакетів

Полірування склопакетів та інших видів скління на будівлях відбувається шляхом механічного впливу ексцентриковими полірувальними машинами з використанням абразивних матеріалів.

У якості полірувальних машин ми використовуємо ексцентрикові машини марок Makita і Milwaukee, як великих, так і малих розмірів, щоб мати можливість обробляти всю поверхню з оптимальною швидкістю.

Абразивні матеріали. У роботі ми використовуємо тільки якісні полірувальні пасти від провідних світових брендів. Здебільшого це пасти Mirka і 3M, які підбираються у відповідній твердості, для того, щоб у процесі полірування не пошкоджувалася скляна поверхня.

Процес полірування склопакетів починається з якісного очищення поверхні, далі на неї наносять полірувальну пасту і виконують полірування пошкоджених ділянок. Дуже важливо при цьому не перегріти скло.

Полірувальна машинка Milwaukee.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні послуги з полірування скління у Києві, зокрема на висоті, промисловими альпіністами.

Усі роботи виконуються відповідно до технології та з використанням якісних абразивів, завдяки чому в більшості випадків нам вдається повернути склу колишній блиск без його заміни.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші запитання, що стосуються полірування скла у будівлях.

Щоб дізнатися, скільки точно коштує полірування скління на вашому об’єкті, ми надаємо безкоштовний виїзд нашого фахівця, або уточнюємо всі нюанси і проводимо розрахунок телефоном.

Абразивне полірування ефективно прибирає з поверхні тільки дрібні подряпини і відкладення. Для видалення глибоких подряпин потрібне шліфування, застосування якого спричинить викривлення на склі, в результаті чого ми отримаємо ефект лінзи, тому в цьому разі доцільнішою буде заміна склопакета.

Ми надаємо послуги у всіх районах Києва на правому і лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

 

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

 

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

 

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи працюють на будь-яких висотках нашого міста, не залежно від поверху і висоти будівлі.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму