Підйом кондиціонерів на висоту Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію у наших фахівців.

Підйом кондиціонера на дах у Києві.

Про нас

Підйом кондиціонерів на висоту альпіністами компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги з підйому кондиціонерів на дах Ви отримуєте:

 • Доступні ціни;
 • Безпечне транспортування вантажу;
 • Досвідчений колектив альпіністів;
 • Доставку кондиціонерів будь-яких габаритів;
 • Повний перелік документів;
 • Якість та оперативність.

Колектив верхолазів нашої компанії професійно займається підйомом кондиціонерів на висоту і на дах у Києві методом промислового альпінізму.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтеся до нас і наші висотники якісно й оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Приклади виконаних робіт

Що ми робимо

Послуги з підйому кондиціонерів на висоту

У цьому напрямі наша компанія надає такі види послуг:

 • Підйом негабаритних кондиціонерів на висоту;
 • Доставка зовнішніх блоків кондиціонерів до місця монтажу;
 • Підйом великогабаритних кондиціонерів на дах будівлі;
 • Транспортування зовнішніх блоків у фасадний кошик;
 • Доставка холодильного обладнання промисловими альпіністами;
 • Спуск кондиціонерів з покрівлі та фасаду на землю.

Ціни на підйом кондиціонерів на висоту в Києві

Найменування робіт 

Од.изм 

Ціна

Підйом кондиціонерів 100 кг на висоту (1 шт)

замов.

від 9000 грн

Підйом кондиціонерів 100 кг на висоту (від 3 шт)

шт.

від 4500 грн

Підйом кондиціонерів 200 кг на висоту (1 шт)

замов.

від 15000 грн

Підйом кондиціонерів 200 кг на висоту (від 3 шт)

шт.

від 7000 грн

Підйом кондиціонерів 300 кг на висоту (1 шт)

замов.

від 20000 грн

Підйом кондиціонерів 300 кг на висоту (від 3 шт)

шт.

від 10000 грн

Підйом кондиціонерів 300+ кг на висоту

шт.

догов.

Підйом кондиціонерів на дах

шт.

догов.

Розцінки на додаткові послуги

Найменування робіт 

Од.вим 

Ціна

Пакування вантажу, що піднімається

послуга

догов.

Транспортування вантажу до місця підйому

послуга

догов.

Демонтаж огорож та інших елементів

послуга

догов.

Розширення віконного отвору

послуга

догов.

Послуги підйомного крана

послуга

догов.

Безкоштовна оцінка робіт нашим фахівцем

На остаточну вартість підйому кондиціонерів на висоту і покрівлю будівлі впливає насамперед розмір і вага предметів, що транспортуються, їхня кількість, а також висота й архітектура будівлі, на якій необхідно працювати.

Для зручності клієнтів і врахування всіх нюансів ми надаємо безкоштовний виїзд нашого співробітника по Києву, для визначення точної вартості майбутніх робіт.

Ознайомитися з усіма розцінками з підйому вантажів промисловими альпіністами Ви можете в нашому прайсі.

Алгоритм дій

Виконання замовлення з підйому кондиціонерів на висоту

Підготовка зовнішнього блоку до транспортування на покрівлю.

Реалізація замовлення з підйому кондиціонерів на висоту відбувається таким чином:

 • За необхідності доставки вантажу клієнт телефонує нам або залишає заявку на сайті нашої компанії;
 • Наш фахівець приїжджає до вас на об’єкт, щоб уточнити всі нюанси щодо предмета, який треба підняти, а також для огляду фасаду і покрівлі будівлі, прилеглої території та виміру відстаней для занесення вантажу.
 • Ми проводимо розрахунок, називаємо вартість наших послуг на підйом кондиціонерів на висоту і, отримавши підтвердження від замовника, узгоджуємо день виконання робіт, вирішуємо питання із забезпеченням доступу висотників на покрівлю та надаємо всі необхідні документи.
 • В узгоджений день ми приїжджаємо на об’єкт, привозимо і монтуємо необхідне спорядження, після чого виконуємо транспортування предмета фасадом будівлі на висоту або покрівлю будинку.

Інструмент та спорядження

Обладнання, що використовується під час підйому кондиціонерів

Підйом великогабаритних кондиціонерів на висоту пов’язаний з великою вагою обладнання, що транспортується, є непростим завданням, з безліччю складнощів і ризиків, що потребує ретельного планування і використання якісного і надійного інструменту.

Реалізуючи доставку кліматичного обладнання на дах, ми застосовуємо техніку промислового альпінізму і використовуємо як висотне спорядження, так і промислове обладнання.

Для транспортування кондиціонерів на висоту ми використовуємо мотузкові лебідки, що застосовуються в комплексі з поліамідними мотузками, а під час роботи з особливо великими вантажами ми використовуємо металевий трос і тросові прохідні лебідки фірми Tractel.

З висотного і такелажного спорядження ми використовуємо блок-ролики, вертлюги, карабіни, затискачі, спускові пристрої, такелажні пластини, стропи та інші пристрої від найкращих світових виробників.

Доставка кондиціонера на висоту.

Технологія робіт

Процес підйому кондиціонера на дах

Зовнішній блок кондиціонера, піднятий на дах будівлі.

Підйом негабаритних кондиціонерів на покрівлю будівлі є складним завданням, оскільки нам необхідно не тільки підняти важкий предмет на велику висоту, а й водночас відсунути його на достатню відстань від фасаду в процесі транспортування.

Для цього ми використовуємо спеціальні виносні конструкції, що збираються на даху будівлі. Вони дають нам змогу не тільки відсунути обладнання, що піднімається, на безпечну відстань від фасаду, а й виконати його занесення через парапет на покрівлю.

Здебільшого підйом кондиціонера на дах виконується з використанням альпіністських мотузок і лебідки, які кріпляться на виносній конструкції. У рідкісних випадках застосовується металевий трос.

Сам вантаж фіксується на мотузці через спеціальне пристосування за допомогою стяжок, а для його контрольованого підйому він додатково чіпляється на напрямні трасові лінії, які гарантують, що предмет не вдариться об стіну і не буде обертатися в процесі транспортування.

Виконавець робіт

Відповідальний за підйом кондиціонерів на висоту

Доставлення предметів на висоту – це дуже відповідальний процес, від якого залежить не тільки збереження вантажу, що доставляється, а й безпека оточуючих.

Саме тому в нашій компанії всіма процесами, пов’язаними з підйомом великогабаритних кондиціонерів на висоту і дах будівель керує безпосередньо директор нашої організації – Гашков Сергій Олександрович.

Він відповідатиме не тільки за огляд об’єкта й оцінку вартості робіт із транспортування предметів фасадною частиною будівлі, а й братиме безпосередню участь в організації та проведенні підйому.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про виконавця вашого замовлення, Ви можете перейти за посиланням нижче на його особисту сторінку, де ви матимете можливість більш детально ознайомитися з прикладами виконаних ним робіт.

Гашков Сергій Олександрович – директор компанії Альпіндустрія

Гашков Сергій Олександрович, директор компанії Альпіндустрія.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні послуги з підйому негабаритних кондиціонерів на висоту в Києві.

Всі роботи виконуються досвідченими промисловими альпіністами і з використанням перевіреного, надійного спорядження, яке гарантує безпеку проведених робіт з доставки предметів висотниками.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найпоширеніші запитання, що стосуються підйому кондиціонерів верхолазами.

Щоб дізнатися, скільки точно коштує підйом предмета на поверх, ми надаємо безкоштовний виїзд нашого фахівця або уточнюємо всі нюанси і проводимо розрахунок телефоном.

На остаточну вартість робіт з транспортування вантажів на висоту впливає їхній розмір, вага, місце доставки (на поверх через сходовий марш, через вікно або на дах), складність фасаду і покрівлі будівлі, а також необхідність додаткових підготовчих робіт.

Ми надаємо послуги у всіх районах Києва на правому і лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

 

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

 

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

 

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи працюють на будь-яких висотках нашого міста, не залежно від поверху і висоти будівлі.

Ми використовуємо тільки сертифіковане обладнання провідних світових брендів, що гарантує безпеку виконуваних робіт.

З промальп спорядження це: блок-ролики, затискачі та спускові пристрої фірм Petzl, Skylotec, Rock Exotica і Climbing Technology, а також мотузки фірми Tendon.

З підйомних механізмів ми використовуємо лебідкові пристрої, розраховані на трос або мотузку, а також виносні конструкції для підняття складних і важких вантажів на покрівлю.

У нашої компанії є всі необхідні документи для надання послуг, оформлення договору, отримання доступу на дах і виконання робіт.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму