Спуск великогабаритних вантажів з висоти Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію у наших фахівців.

Спуск вантажу з покрівлі в Києві.

Про нас

Спуск вантажів з висоти альпіністами компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги зі спуску вантажів з висоти Ви отримуєте:

 • Доступні ціни;
 • Безпечне транспортування;
 • Досвідчений колектив верхолазів;
 • Спуск вантажів будь-яких розмірів;
 • Повний перелік документів;
 • Якість та оперативність.

Колектив верхолазів нашої компанії професійно займається спуском вантажів з висоти, дахів і фасадів будівель у Києві методом промислового альпінізму.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтеся до нас і наші висотники якісно й оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Що ми робимо

Різновиди послуг зі спуску вантажів з висоти

Найчастіше наші висотники виконують такі види робіт:

 • Спуск великогабаритних меблів через вікно;
 • Доставлення джакузі та ванн з даху на землю;
 • Спуск кондиціонерів з висоти по фасаду будівлі;
 • Знімання і транспортування обладнання альпіністами;
 • Спуск будівельного сміття з фасаду і покрівлі будівлі;
 • Доставка склопакетів і скла з висоти на землю.

Ціна спуску вантажу з даху та фасаду в Києві

Найменування робіт 

Од.вим 

Ціна

Спуск будівельного сміття з фасаду

заказ

от 10000 грн

Спуск будівельного сміття з фасаду (від 10 тонн)

кг

от 3 грн

Спуск будівельного сміття з даху

заказ

догов.

Спуск будівельного сміття з даху (від 10 тонн)

кг

от 5 грн

Спуск меблів з квартири через вікно

шт.

догов.

Спуск обладнання з висоти

шт.

догов.

Спуск ванн і джакузі по фасаду

шт.

догов.

Спуск кондиціонерів з покрівлі

шт.

догов.

Спуск склопакетів по фасаду будівлі

шт.

догов.

Спуск інших видів вантажів на землю

шт. 

догов.

Расценки на дополнительные услуги

Найменування робіт 

Од.вим 

Ціна

Пакування вантажу, що піднімається

послуга

догов.

Транспортування вантажу до місця підйому

послуга

догов.

Демонтаж склопакета

послуга

догов.

Демонтаж огорож та інших елементів

послуга

догов.

Розширення віконного отвору

послуга

догов.

Безкоштовна оцінка спуску вантажу нашим фахівцем

На остаточну вартість спуску вантажу з покрівлі або фасаду впливає насамперед розмір і вага предметів, що транспортуються, їхня кількість, а також висота й архітектура будівлі, на якій необхідно працювати.

Для зручності замовників і врахування всіх нюансів ми надаємо безкоштовний виїзд нашого співробітника по Києву, для визначення точної вартості майбутніх робіт.

Ознайомитися з повним переліком цін з підйому вантажів верхолазами Ви можете в нашому прайс-листі.

Алгоритм дій

Реалізація замовлення зі спуску вантажів з висоти

Виносна конструкція на даху будівлі.

Після отримання заявки на спуск вантажу ми максимально детально уточнимо всі нюанси і зорієнтуємо клієнта щодо приблизної вартості робіт.

Якщо замовника влаштовує озвучена ціна, до нього на об’єкт приїжджає наш фахівець для огляду вантажу, прилеглої території, покрівлі та фасаду будівлі, а також виміру прорізів, у які буде виноситися предмет.

Отримавши всю необхідну інформацію, ми прораховуємо остаточну ціну і, отримавши підтвердження від клієнта, узгоджуємо день виконання робіт, домовляємося за доступ на покрівлю і надаємо всі необхідні документи.

У визначений день ми приїжджаємо на об’єкт з усім необхідним обладнанням, виконуємо його монтаж і здійснюємо спуск обумовленого вантажу з даху або фасаду будівлі на землю.

Інструмент і спорядження

Обладнання, що використовується під час спуску вантажу

Спуск великогабаритних вантажів з даху або фасаду – це дуже непросте завдання, від грамотного виконання якого залежить збереження предмета, що спускається, і тому вимагає використання тільки якісного і надійного обладнання.

У більшості випадків для виконання таких робіт ми використовуємо метод промислового альпінізму і відповідного висотного спорядження. Зазвичай це мотузки, карабіни, блок-ролики, вертлюги, спускові пристрої тощо.

Під час спуску особливо важких вантажів ми використовуємо трос і відповідні для роботи з ним прохідні лебідки фірми Tractel, а також інше, необхідне для таких завдань такелажне обладнання.

Ланцюгові талі також дуже гарні для робіт з переміщенням важких предметів і досить часто використовуються нами всередині цехів і виробничих приміщень. Основним недоліком такого обладнання є обмежений діапазон робочих відстаней.

Допоміжні конструкції є незамінною частиною робочого процесу, оскільки дуже часто без них неможливо виконати нормальний монтаж робочого обладнання та здійснити спуск, особливо під час транспортування вантажу з покрівлі.

Транспортування будівельного сміття на землю.

Технологія робіт

Різновиди способів спуску вантажу з висоти

Спуск кондиціонера з покрівлі будинку.

Спуск вантажу з висоти може виконуватися в різних умовах, які будуть дуже сильно впливати на техніку виконання робіт і спорядження, що використовується в процесі. Давайте розглянемо основні варіанти:

 • Транспортування предмета з фасаду на землю. У данному випадку винесення вантажу здійснюється через вікно, балкон або сходовий перехід, з подальшим його переміщенням уздовж фасаду.
 • Спуск вантажу з покрівлі будівлі. Зазвичай вимагає використання виносних конструкцій, підйомників або стріл для того, щоб вантаж, що спускається, можна було підняти над парапетом і відвести подалі від фасаду в процесі переміщення його вниз.
 • Спуск предметів або обладнання всередині будівлі. Дуже часто така послуга необхідна у виробничих цехах або складських приміщеннях, коли певний вантаж необхідно демонтувати й акуратно доставити на землю. Зазвичай для цього в роботі застосовується висотне спорядження або ланцюгові талі.

Виконавець робіт

Відповідальний за проведення спуску вантажу з висоти

Спуск вантажів з даху або фасаду будівлі – це дуже відповідальний процес, від якого залежить не тільки збереження вантажу, що доставляється, а й безпека оточуючих.

Саме тому в нашій компанії всіма процесами, пов’язаними з доставкою предметів на землю, керує безпосередньо директор нашої організації – Гашков Сергій Олександрович.

Він відповідатиме не тільки за огляд об’єкта та оцінку вартості робіт із транспортування вантажів фасадною частиною будівлі, а й братиме безпосередню участь в організації та проведенні спуску.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про виконавця вашого замовлення, Ви можете перейти за посиланням нижче на його особисту сторінку, де ви матимете можливість більш детально ознайомитися з прикладами виконаних ним робіт.

Сергій Олександрович Гашков – директор компанії Альпіндустрія

Гашков Сергій Олександрович, директор компанії Альпіндустрія.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні послуги зі спуску великогабаритних вантажів з дахів і фасадів будівель у Києві.

Всі роботи виконуються досвідченими професіоналами і з використанням надійного спорядження, що гарантує безпеку проведених робіт під час доставки ваших вантажів на землю.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найпоширеніші запитання, що стосуються спуску предметів з висоти.

Щоб дізнатися, скільки точно коштує спуск вантажу з висоти, ми надаємо безкоштовний виїзд нашого фахівця або уточнюємо всі нюанси і проводимо розрахунок телефоном.

На остаточну вартість робіт із транспортування вантажів на землю впливає їхній розмір, вага, місце доставки (на поверх через сходовий марш, через вікно або на дах), складність фасаду і покрівлі будівлі, а також необхідність додаткових підготовчих робіт.

Ми надаємо послуги у всіх районах Києва на правому і лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

 

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

 

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

 

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи працюють на будь-яких висотках нашого міста, не залежно від поверху і висоти будівлі.

Ми використовуємо тільки сертифіковане обладнання провідних світових брендів, що гарантує безпеку виконуваних робіт.

З промальп спорядження це: блок-ролики, затискачі та спускові пристрої фірм Petzl, Skylotec, Rock Exotica і Climbing Technology, а також мотузки фірми Tendon.

З підйомних механізмів ми використовуємо лебідкові пристрої, розраховані на трос або мотузку, а також виносні конструкції для підняття складних і важких вантажів на покрівлю.

У нашої компанії є всі необхідні документи для надання послуг, оформлення договору, отримання доступу на дах і виконання робіт.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму