Приклад виконаного об'єкта по встановленню уловлюючих решіток.

Якщо вам потрібно виконати подібну роботу, Ви можете звернутися до нашої компанії.

Процес встановлення уловлюючих решіток.

Приклад роботи

Виконаний об'єкт із встановлення сіток від компанії Alpindustriya

Процес встановлення уловлюючих решіток 2

У листопаді 2018 року нашою компанією були виконані роботи за адресою Ярославів вал 9, де було здійснено демонтаж старих металевих захисних решіток з подальшим виготовленням та встановленням нових.

Тут ми докладно розповімо, як відбувався цей процес, які матеріали використовувалися і скільки часу нам на це знадобилося.

Після надходження замовлення, в першу чергу нами були виконані виміри та визначено розмір кожної секції захисних решіток, а також спосіб кріплення їх до стіни, оскільки в даному випадку це вимагало особливої уваги через рельєфний фасад та велику кількість вікон у місці кріплення верхніх опор.

Як тільки необхідні розміри були отримані, ми здійснили закупівлю необхідного матеріалу та розпочали виготовлення.

Фото виконаної роботи

Параметри конструкції

В якості матеріалу рами був обраний 50-й кутник, який з’єднувався діагональними розпірками з 20-ї труби.

Необхідний розмір уловлюючої сітки становив 9 метрів у довжину і 2 у ширину, тому було вирішено зробити 5 окремих виробів розміром 1.8х2 м кожен, а у якості уловлюючого матеріалу використовувалася оцинкована сітка з розміром секції 35х35 мм.

Через рельєфний фасад конструкція повинна була розміщуватися на певній відстані від стіни, тому у якості нижніх опорних елементів використовувалися півметрові кронштейни, що дозволяли виконати регулювання і закріплення рам по місцю за допомогою болтового з’єднання.

В якості верхніх опор використовувалася 20-а профільна труба, що кріпилася з одного боку на попередньо приварені і просвердлені елементи кріплення, а з іншого, на рухому п’яту, що закріплювалася у стіну і дозволяла задавати їй необхідний кут нахилу для щільного прилягання до стіни.

Після зварювання всі елементи були зачищені, прогрунтовані та пофарбовані.

Процес встановлення уловлюючих решіток 3

Демонтаж старих захисних решіток

Після того як процес виготовлення був завершений ми зробили демонтаж старих уловлюючих сіток.

Для цього наші промислові альпіністи зафіксували наявну конструкцію з переднатягом через систему блок-роликів, після чого її опорні елементи були зрізані, і рама була обережно спущена на землю.

Процес монтажу захисних решіток

Процес встановлення уловлюючих решіток 4

Встановлення захисних решіток виконувалося силами трьох висотників, один з яких працював з мотузок, а двоє інших з пересувної тури.

Було відбито рівень і лінію, по якій повинна була розташовуватися конструкція, після чого почався її монтаж.

В першу чергу фіксувалися нижні опори, на які після підйому секції решітки ставився один її край, а другий фіксувався блок-роликами з затискачем, які дозволяли задати необхідний кут нахилу.

Після того, як рама була виставлена, вона з’єднувалася болтами з нижніми опорами та сусідніми рамами, після чого альпініст виконував монтаж верхнього кронштейна.

Не враховуючи час на виготовлення конструкції, вся робота з демонтажу та встановлення решіток зайняла 2 дні.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму