Що впливає на вартість утеплення фасаду альпіністом

В інформаційному розділі нашого сайту Ви можете знайти корисну інформацію про розрахунки, технології та методи виконання робіт.

Виконане утеплення фасаду альпіністом.

Як визначити вартість

Основні фактори, що впливають на оцінку утеплення фасаду

У цій статті ми наведемо основні приклади та нюанси, що впливають на оцінку вартості утеплення фасадів альпіністами.

Ми це робимо для того, щоб наші клієнти краще розуміли принципи ціноутворення цієї послуги та які фактори можуть на це впливати.

Тут ми намагатимемося максимально докладно описати всі нюанси, що мають основний вплив на вартість виконання таких робіт.

Орієнтовні ціни на утеплення фасаду

Якщо вас цікавлять приблизні ціни на утеплення фасадів альпіністами в Києві та області, ви можете ознайомитись з ними у наших прайсах.

Тут ви можете ознайомитись із цінами на утеплення фасадів від нашої компанії.

Площа утеплення

Обсяг виконуваних робіт

Утеплений фасад великої площі.

Обсяг виконуваних робіт безпосередньо впливає на вартість окремо взятого квадратного метра. Чим він більший, тим нижча вартість.

Пов’язано це з тим, що промисловим альпіністам не доводиться витрачати час на перевішування мотузок і можна рідше перемикатися між різними видами робіт.

Відповідно при малому обсязі робіт вартість квадратного метра буде значно вищою, через очікування висихання матеріалу та часту зміну діяльності (поклейка утеплювача, шпаклювання, фарбування).

Працюючи на невеликих об’єктах, альпініст змушений постійно переїжджати з місця на місце, що також забирає багато часу.

Зверніть увагу, що вартість великого об’єкта буде нижчою лише в тому випадку, якщо виконувані роботи знаходяться в одному місці і дозволяють альпіністу заощаджувати час, а не розташовані частинами по всій будівлі.

Тип використовуваного матеріалу

Вплив обраного матеріалу на вартість

Замовляючи утеплення фасаду, ви можете вибрати різні види утеплювача, клеїв та шпаклівок, сітки, фарби, а також декоративного оздоблювального матеріалу.

Серед утеплювачів найбільш поширеними є пінопласт та мінеральна вата, які можуть відрізнятись за товщиною та щільністю, від чого залежить і їх ціна.

На вартість сумішей, фарб, сітки, дюбелів та інших матеріалів впливатиме їх виробник та конкретні характеристики окремо взятого продукту.

Декоративне оздоблення є фінішним шаром, який може складатися зі звичайної шпаклівки із шаром фарби, а може бути з декоративної мінеральної штукатурки типу баранець або короїд.

Теплоізоляція фасаду пінопластом.

Будова стін

Конфігурація утеплюваного фасаду

Утеплення балконної плити на висоті.

На оцінку вартості утеплення стін також впливає і будова фасаду, в залежності від якої може значно змінюватись і швидкість виконуваних робіт.

Великі суцільні торцеві стіни утеплювати набагато простіше і швидше, ніж фасад з купою вікон, оскільки на них немає такої кількості підрізки матеріалу та вимагаючих утеплення укосів.

Крім цього, торці часто можна робити без перевішування мотузок, що також суттєво скорочує час на виконання об’єкта.

Вид покрівлі

Тип даху на будівлі замовника

Тип даху утеплюваного будинку може дуже сильно вплинути на швидкість і зручність утеплення стін. Для нас важливі такі параметри:

Наявність виносу на даху. Якщо дах виступає далеко від стіни, це ускладнює роботу альпініста, оскільки він не дістає до фасаду і змушений використовувати анкера.

Також на таких дахах є підвищений ризик пошкодження мотузками зливостоків, а також дуже проблемно організувати подачу матеріалу з даху, через що альпініст повинен піднімати все сам.

Скатний або рівний дах. На плоскій покрівлі значно зручніше працювати, як у плані завішування мотузок, так і в плані подачі матеріалу.

На скатних покрівлях 9 поверхових будівель працювати особливо проблемно через неможливість подачі матеріалу зверху.

Виконане утеплення фасаду під дахом з виносом.

Рельєфні стіни

Нерівності на фасаді будинку

Утеплення стін у квартирі з нерівним фасадом.

На багатьох панельних будинках Києва зустрічаються стіни з нерівною поверхнею у вигляді різних перепадів по глибині, які слугують у якості декоративного візерунку.

Утеплення таких стін – справжній головний біль, оскільки всі ці перепади необхідно попередньо проклеювати додатковим шаром утеплювача.

Це значно підвищує обсяг необхідного матеріалу, і кількість витрачених зусиль, внаслідок чого і ціна такого утеплення буде вищою.

На старих цегляних будинках також може зустрічатися подібна ситуація, коли необхідно відновлювати або вирівнювати поверхню старого зруйнованого фасаду.

Додаткові послуги

Додаткові роботи, що впливають на вартість

Найпоширенішими додатковими роботами при утепленні фасадів альпіністами є:

Встановлення відливів на вікна. При утепленні фасаду зазвичай використовується утеплювач товщиною 10 см, що значно збільшує товщину стіни, внаслідок чого знадобиться заміна відливів.

Монтаж козирка над утепленням. Якщо над виконуваним утепленням фасаду немає ніякого накриття, тоді виконується встановлення металевого козирка, необхідного для захисту стіни від опадів.

Зміщення чи обходження кондиціонерів. Дуже часто кондиціонери знаходяться дуже близько до фасаду, через що туди не вміщується шар утеплювача, і ми змушені відсувати зовнішній блок.

Але навіть якщо утеплювач поміщається у простір за кондиціонером, це все одно значно ускладнює виконання роботи на цій ділянці стіни.

Обхід кондиціонера під час утеплення фасаду.

Складність виконання висотних робіт

Чинники, що впливають на ефективність роботи альпініста

Виконання теплоізоляції в некомфортних умовах.

Основними факторами, що впливають на ефективність роботи альпініста, є:

  • Складнощі у доступі до фасаду;
  • Проблеми доступу на дах;
  • Розташовані внизу об’єкти;
  • Кількість завісок альпініста;
  • Гострі козирки та частини фасаду;
  • Доступність зони виконуваних робіт.

Докладніше про це можна прочитати у цій статті.

Врахування віконних отворів

Чому вікна не викидаються з обсягу

Як ми вже писали вище в розділі про конфігурацію утеплюваного фасаду, вікна не спрощують, а ускладнюють процес утеплення стін.

Торцеві стіни робляться набагато швидше та простіше, ніж фасад з вікнами та балконами. Пов’язано це з великою кількістю підрізки матеріалу та додаткових робіт.

При утепленні віконного отвору необхідно також утеплювати укоси, що потребує окремої підрізки утеплювача, сітки та кутків. У результаті досить невеликий обсяг робіт займає дуже багато часу.

Якщо ж вікна все-таки викидаються з обсягу, тоді утеплення укосів рахується окремо по погонних метрах, внаслідок чого все одно вийде та сама вартість.

Утеплене вікно на висоті.

Оцінка робіт нашою компанією

Звертаючись до нашої компанії, ви завжди можете розраховувати на максимально точну оцінку утеплення фасаду вашого висотного будинку.

Ми надаємо безкоштовний виїзд нашого спеціаліста в межах Києва, для максимально точного виміру об’єкта клієнта за місцем та консультації з усіх питань, які цікавлять замовника.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму