Чинники, що впливають на оцінку висотних робіт

В інформаційному розділі нашого сайту Ви можете знайти корисну інформацію про розрахунки, технології та методи виконання робіт.

Виконання мийки вікон на висоті.

Як визначити вартість

Основні фактори, що впливають на оцінку висотних робіт

У цій статті ми наведемо основні приклади та нюанси, що впливають на оцінку висотних робіт.

Викликана така необхідність тим, що клієнти дуже часто не розуміють, чому ми не можемо назвати точну ціну робіт по телефону і відмовляються надавати додаткову інформацію.

Тут ми постараємося описати всі складнощі цього процесу та фактори, що мають основний вплив на вартість роботи промислового альпініста.

Орієнтовні ціни на висотні роботи

Якщо вас цікавлять приблизні ціни на послуги промислового альпінізму у Києві, ви можете ознайомитися з ними в наших прайсах.

Тут ви можете ознайомитися з цінами на весь перелік послуг, що надаються нами.

Проблема виносів

Складнощі у доступі до фасаду

Виступ покрівлі, що ускладнює альпіністу доступ до фасаду.

Одним з основних факторів, ускладнюючих роботу промислового альпініста, є виноси у вигляді виступаючих дахів або елементів фасаду.

Якщо ширина такого виносу більше 50 см, тоді висотник стикається з ситуацією, при якій він не може ефективно працювати або зовсім не дістає до робочої області.

Для вирішення цієї проблеми верхолазу буде необхідно прокладати анкерну трасу, натягувати трос або використовувати спеціальні пристрої для доступу до фасаду.

Якщо ж такими варіантами вирішити проблему не вдалося, можуть знадобитися послуги автовишки, що значно збільшить ціну виконуваних робіт.

Складнощі з терасами та парканами

Проблеми у доступі на дах будівлі

Дуже часто ми стикаємося із ситуацією, коли дах висотного будинку опиняється у приватній власності і на ньому розташована чиясь тераса.

Тераси та скляні паркани дуже ускладнюють процес завіски промислового альпініста на фасад, іноді може знадобитися використання додаткових пристроїв або демонтаж огорожі.

Крім того, власники терас не завжди згодні надати доступ на свою територію, що ставить виконавців та замовників у дуже непросте становище.

Навіть якщо дах не перебуває у приватній власності, він все одно може бути огороджений крихким парканом або іншими предметами.

Скляні огородження сильно ускладнюють доступ висотників до робочої зони. У деяких випадках забудовник передбачає окремі точки кріплення для виконання робіт, але це велика рідкість.

Скляний паркан на покрівлі, що створює додаткові складності для роботи верхолаза.

Ризики для оточуючих

Розташовані внизу об'єкти (магазини, паркування)

Огороджена територія з зоні проведення висотних робіт.

Виконання висотних робіт несе ризики не тільки для життя альпініста, але й для оточуючих людей та предметів.

У процесі роботи можливе падіння інструменту, крапель шпаклівки, фарби, монтажної піни та інших матеріалів, що може завдати шкоди машинам, людям, скляним козиркам тощо.

Техніка безпеки вимагає, щоб під час роботи верхолаза, були вжиті всі необхідні заходи, щоб запобігти будь-якій шкоді, як фізичній, так і матеріальній.

У випадку з автомобільним паркуванням потрібно буде звільнити територію від машин, у разі жвавого місця з людьми, поставити внизу окрему людину, яка стежитиме за безпекою перехожих.

Організація роботи

Кількість необхідних завісок альпініста

У процесі виконання висотних робіт значна частина часу промислового альпініста витрачається на організацію мотузкового доступу до робочої області.

Чим більше завісок йому доведеться зробити, тим менше ефективної роботи він зможе виконати.

Розглянемо приклад: нам потрібно вимити 100 м2 вікон, якщо вони будуть розташовані вертикально і так, що альпініст може захопити їх за один спуск, він зможе виконати цю роботу за один день.

Якщо ж вікна розташовані окремо і розкидані по всій будівлі, на аналогічну по об’єму роботу може знадобитися до 5 робочих днів.

У результаті необхідність частих перекидів мотузок може підвищувати час виконання об’єкта у декілька разів.

4 промислових альпініста висять на вертикальних робочих лініях.

Відсутність маятника

Складність роботи у верхній точці фасаду будівлі

Робота промальпу у верхній точці фасаду.

Працюючи під самим верхом фасаду і не маючи кількох метрів вільного відрізка мотузки над собою, альпініст дуже сильно притиснутий до стіни, що викликає незручність у роботі.

Але основною проблемою є відсутність можливості працювати маятником, коли висотник може переміщатися вліво чи вправо по мотузках, збільшуючи охоплення робочої області.

При необхідності роботи на ділянці невеликої висоти та великої довжини (наприклад, шматок стіни під парапетом у 3 метри заввишки та 100 метрів завдовжки) верхолазу доведеться робити часті перевішування з мотузки на мотузку.

Необхідність організації нових робочих ліній змушує альпініста робити дуже часті спуски або звертатися за допомогою ще до одного верхолазу, який робитиме цю роботу за нього.

Загроза для мотузок

Гострі козирки та частини фасаду

Працюючи на висотних будівлях, ми можемо зіткнутися з наявністю гострих кромок покрівельного матеріалу (металочерепиця, профнастил), фасаду, козирків та відливів.

Все це несе загрозу для життя промальпу через ризик пошкодження або перерізання робочої та страхувальної мотузки, внаслідок чого потрібно вживати додаткових заходів безпеки.

Для захисту мотузок можуть використовуватися текстильні або кольчужні протектори, тросові слінги, ланцюги та різні види захисних коробів.

Зазвичай це не займає багато часу, але в деяких випадках це може стати реальною проблемою, на вирішення якої потрібно витратити чимало зусиль.

Робота висотника на об'єкті з гострим козирком.

Розташування робочої області

Доступність зони виконуваних робіт

Промисловий альпініст, що працює посередині фасаду будівлі.

У ситуації, коли альпіністу необхідно вирішити завдання на 30-ти поверховому будинку, а зона проведення робіт розташована на 15 поверсі, виникає маса незручностей.

Викликано це віддаленістю альпініста від його помічника, оскільки як при подачі матеріалу та інструменту зверху, так і знизу між ними буде дуже велика відстань.

В результаті цей процес займає дуже багато часу, що значно гальмує роботу висотника, який змушений довго чекати на спуск матеріалів, або витрачати багато сил на їх підйом.

Не варто забувати і про вітер, який надає підвищенний вплив на мотузку великої довжини і може унеможливити виконання робіт.

Оцінка робіт нашою компанією

Звертаючись до нашої компанії, ви завжди можете розраховувати на максимально точну оцінку майбутніх робіт.

У разі якщо виконати такий розрахунок по телефону неможливо, ми надаємо безкоштовний виїзд нашого спеціаліста в межах Києва, для максимально точної оцінки вашого об’єкта за місцем.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму