Заправка кондиціонера альпіністами Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Заправка спліт системи фреоном.

Про нас

Заправка кондиціонерів альпіністами компанії Alpindustriya

Замовляючи у нас послуги із заправки кондиціонерів фреоном Ви отримуєте:

 • Доступні ціни;
 • Відмінний результат;
 • Безпечне виконання робіт;
 • Повний список документів;
 • Якість та оперативність.

Колектив верхолазів нашої компанії професійно займається заправкою кондиціонерів у Києві методом промислового альпінізму.

Якщо у Вас виникла така необхідність – звертайтеся до нас і наші висотники якісно та оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Висотна заправка спліт систем фреоном

Про те, що рівень фреону впав до критичних значень та спліт-системі потрібна заправка, свідчать такі ознаки:

 • Кондиціонер почав погано охолоджувати/нагрівати повітря або зовсім перестав працювати;
 • У місцях з’єднання трубок теплообмінника з’являється іній та лід;
 • З внутрішнього блоку витікає вода – ця ознака не завжди є показовою, оскільки це може свідчити також і про забруднення дренажу.

З появою хоча б однієї з цих ознак необхідно відключити спліт-систему та викликати фахівця. Також дозаправка спліт-системи необхідна:

 • При перенесенні зовнішнього блоку на інше місце з подовженням міжблочних труб;
 • При технічному обслуговуванні для компенсації щорічних втрат холодоагенту, які допускаються нормами;
 • Після ремонту, що спричинив витік холодоагенту.

Заправка кондиціонера фреоном проводиться зі сторони зовнішнього блоку, дістатися якого буває важко через його розміщення на великій на висоті.

Тому слід звертатися до майстрів з кліматичної техніки, які можуть виконати роботи методом промислового альпінізму.

Колектив компанії Alpindustriya надає професійні послуги заправки кондиціонерів у Києві, за невисокою ціною, на будь-якій висоті та з наданням гарантії.

Навіщо необхідно проводити регулярне заправлення кондиціонерів фреоном

Заправка домашнього кондиціонера.

Охолодження або підігрів повітря спліт-системою відбувається завдяки циркуляції фреону теплообмінником, яка забезпечується компресором. Мідні трубки зовнішньої та внутрішньої частини радіатора з’єднуються за допомогою вальцювального з’єднання, і ці місця дуже вразливі.

Монтажники часто перетискають гайки, внаслідок чого на кінцях мідних трубок утворюються мікророзриви, через які газоподібний фреон потроху випаровується в атмосферу.

Втрати холодоагенту в спліт-системі до 10 г на рік вважаються допустимими, задля їх поповнення здійснюється періодична дозаправка кондиціонера.

Але коли дозаправка не проводиться кілька років, або витік холодоагенту відбувається швидкими темпами, то вміст фреону в системі може зменшитися до критичних значень.

В результаті холодильний контур не може забезпечити необхідну температуру, навантаження на компресор зростає, що може призвести до його прискореного зносу та поломки.

Щоб запобігти поломці, необхідне своєчасне заправлення кондиціонера, ціна цієї послуги в багато разів менша від тієї суми, яка буде потрібна на ремонт або заміну компресора.

Ціна на дозаправку кондиціонера фреоном

Вартість заправки побутового кондиціонера залежить від потужності спліт-системи, типу фреону, що застосовується, і його витрати.

Для високопродуктивних спліт-систем напівпромислового та промислового призначення ціна на дозаправку визначається у кожному конкретному випадку.

Крім кількості витраченого холодоагенту та його типу на вартість заправки також впливає складність та обсяг робіт з діагностики та усунення протікань.

Орієнтовно дізнатися, скільки коштує заправка фреоном спліт-системи, можна зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті.

Остаточна ціна буде відома після діагностики кліматичного обладнання та визначення, чи необхідна повна заправка або дозаправка кондиціонера.

Процес заправки кондиціонера

Заміна фреону у спліт системі.

Заправка та дозаправка спліт-системи фреоном здійснюється із зовнішньої сторони будинку. Найчастіше зовнішній блок знаходиться на висоті в недоступному місці, тому щоб заправити кондиціонер, вдаються до послуг промислових альпіністів.

Робота з повної заправки спліт-системи включає наступні етапи:

 • Визначають марку холодоагенту, яким заправлена спліт-система, та його кількість. Ця інформація вказується на етикетці, що знаходиться на корпусі зовнішнього блоку, а також у посібнику з експлуатації.
 • Знаходять місця протікань. Найчастіше вони утворюються через неякісне вальцювальне з’єднання мідних трубок.
 • Зрізають кінці трубок та оновлюють вальцювальне з’єднання. При необхідності виправляють інші виявлені місця протікань.
 • Виконують вакуумування холодильного контуру.
 • Балон з фреоном встановлюють на ваги, щоб контролювати, скільки холодоагенту надійшло до системи.
 • Шланг від’єднують від вакууматора та приєднують до балона.
 • Спускають повітря зі шлангу та відкривають кран для закачування фреону в холодильний контур.
 • Чекають, поки фреон заповнить систему, контролюючи його кількість за допомогою вагів.
 • Кран перекривають і від’єднують шланг.
 • Запускають спліт-систему та перевіряють її роботу.

Якщо потрібна не повна заправка кондиціонера фреоном R-410 або R-22, а дозаправка, то необхідну кількість холодоагенту визначають за показаннями манометра та електронного термометра. Дозаправку роблять холодоагентом тієї марки, якою заправлена спліт-система.

Виняток становить фреон марки R-407с. Їм не можна робити дозаправлення, т.к. він складається з трьох компонентів, які при витоку випаровуються нерівномірно.

Через це змінюється їх відсотковий вміст у складі, що призводить до погіршення якості холодоагенту.

Тому, якщо кондиціонер заправлений фреоном R-407с, то при необхідності дозаправки його щоразу повністю видаляють із системи та перезаправляють новим фреоном.

Дозаправка кондиціонера фреоном R-22 та R-410 може виконуватися без заміни холодоагенту.

Чому варто звернутися до нас

Ми маємо багаторічний досвід у професійній заправці кондиціонерів усіх моделей. Метод промислового альпінізму дозволяє нам працювати на будь-якій висоті та в місцях ускладненого доступу. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • Швидке виконання замовлення. Заявки виконуються по мірі їх надходження, у зручний для клієнтів час.
 • Якісне заправлення та дозаправлення кондиціонерів будь-якої потужності та моделі фреоном будь-якої марки.
 • Надійна герметизація магістралі, що дозволить довго обходитися без дозаправки фреону.
 • Вигідні розцінки та знижки на додаткові послуги (чистка зовнішнього блоку, встановлення козирка тощо).
 • Гарантію на всі види робіт.
 • Можливість укладання договору на регулярну дозаправку та чистку зовнішніх блоків спліт-систем.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Промислові альпіністи нашої компанії є кваліфікованими фахівцями з кліматичного обладнання, яким доступні зовнішні блоки спліт-систем, встановлені на будь-якій висоті.

Звертайтеся безпосередньо до нас, і ви заощадите на послугах фірм встановлення кондиціонерів, які  використовують підйомну техніку.

Якщо вам необхідна заправка або дозаправка кондиціонера в Києві та Київській області, і ви хочете, щоб вона була виконана швидко, якісно та недорого, звертайтесь до нашої компанії.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші питання, що стосуються заправки кондиціонерів на висоті.

Ми надаємо послуги заправки кондиціонерів альпіністами у всіх районах Києва на правому та лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи працюють на будь-яких висотках нашого міста, незалежно від поверху та висоти будівлі.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму