Видалення плівки з вікон і рам Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію у наших фахівців.

Видалення плівки з віконної рами у Києві.

Про нас

Видалення плівки з вікон і рам фахівцями компанії Alpindustriya

Зміст

 1. Застосовувані методи очищення
 2. Прайс видалення плівки з вікон і рам
 3. Безкоштовна оцінка нашим фахівцем
 4. Процес реалізації замовлення
 5. Чому з нами вигідно співпрацювати
 6. Поширені запитання

Замовляючи у нас послуги з очищення плівки з вікон, рам і відливів Ви отримуєте:

 • Доступні ціни;
 • Чисту і неушкоджену поверхню;
 • Безкоштовну оцінку об’єкта;
 • Кваліфікованих фахівців;
 • Повний перелік документів;
 • Відповідальність та оперативність.

Колектив майстрів нашої компанії професійно займається видаленням старої плівки з вікон, віконних рам і відливів у Києві та Київській області.

Якщо у Вас виникла така потреба – звертайтеся до нас і наші фахівці якісно та оперативно вирішать поставлене перед ними завдання.

Технологія робіт

Застосовувані методи видалення плівки

Очищення вікон від плівки є доволі затребуваною послугою і найчастіше необхідне на будівлях, де щойно завершився етап будівельних робіт.

Виникає така ситуація через те, що захисну плівку на віконних рамах, відливах і укосах необхідно видаляти одразу ж після монтажу, але оскільки будівельні роботи ще не завершені, її залишають для захисту виробів.

Згодом це створює нову проблему, оскільки під впливом ультрафіолету плівка поступово руйнується і прилипає до покриття, внаслідок чого просто зняти її вже не виходить.

Видалення плівки з вікон, віконних рам, відливів і укосів можна виконати двома способами:

 • За допомогою хімічних засобів. Вони розчиняють плівку з клеєм, які згодом видаляються з поверхні спеціальним пластиковим шкребком.
 • З використанням пароочисника. Застосування парогенератора зі спеціальними щітковими насадками і пластиковим шкребком дає змогу зняти захисну плівку без пошкодження покриття.
Очищення віконних рам промисловими альпіністами.

Ціна очищення плівки з вікон у Києві

Найменування робіт 

Од.вим 

Ціна

Видалення плівки з віконних рам

м.пог. 

від 100 грн

Видалення плівки з віконних рам альпіністом

м.пог. 

від 120 грн

Зняття плівки з відливів і укосів 

м.пог. 

від 120 грн

Зняття плівки з відливів і укосів альпіністом 

м.пог. 

від 140 грн

Виклик майстра для очищення плівки з вікон, рам і відливів 

 виклик 

від 2000 грн

Виклик альпініста для очищення плівки з вікон, рам і укосів 

 виклик 

від 3500 грн

Вартість додаткових послуг

Найменування робіт 

Од.вим 

Ціна

Миття вікон і фасадного скління 

м2 

від 15 грн

Видалення старих стійких забруднень 

м2 

догов. 

Полірування склопакетів 

м2 

від 15 грн

Послуги автовишки 

виклик  

догов. 

Безкоштовна оцінка робіт нашим фахівцем

На остаточну вартість видалення плівки з вікон, віконних рам, відливів і укосів впливає насамперед обсяг робіт, метод доступу (з землі, з автовишки або висотниками), а також складність видалення плівкового покриття.

Для зручності замовників і врахування всіх нюансів ми надаємо безкоштовний виїзд нашого співробітника по Києву та Київській області, для індивідуального огляду конкретно вашого замовлення і визначення точної вартості майбутніх робіт.

Ознайомитися з повним переліком цін на послуги мийки та очищення будівель Ви можете в нашому прайсі.

Виконання робіт

Процес реалізації замовлення з видалення плівки з вікон

Зняття плівки з вікон верхолазом.

Після того, як з нами зв’яжеться клієнт і оформить заявку на очищення віконних рам і відливів від старої плівки, ми відправимо на об’єкт компетентного працівника для замірів, оцінки складності та прорахунку вартості робіт за місцем.

Отримавши від замовника згоду, ми приступаємо до виконання поставлених завдань, які залежно від ситуації можуть проводитися такими способами:

 • З ніг або з драбини. Застосовується тільки під час очищення рам і вікон на невеликій висоті.
 • З тур або з риштувань. Такий варіант дає нам змогу працювати на висотах до 20 метрів.
 • Методом промислового альпінізму. Верхолази можуть виконувати очищення вікон, рам, відливів і укосів на будь-якій будівлі, оскільки висотне спорядження дає їм можливість доступу в робочу зону на будь-якій висоті.
 • З використанням автовишки. Видалення плівки з вікон із застосуванням автомобільної вишки також дає можливість працювати на великих висотах, але в більшості випадків буде дорожчим, ніж послуги висотників.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте якісні та комплексні послуги з очищення вікон, рам, відливів і укосів від плівки у Києві та Київській області.

Всі роботи виконуються досвідченими співробітниками, добре знайомими з даним видом діяльності, що гарантує грамотний підбір методу очищення і відмінний результат.

Поширені запитання

Тут Ви можете знайти найчастіші запитання, що стосуються видалення плівки з вікон, відливів і рам.

Щоб дізнатися точну ціну очищення плівки з віконних рам, відливів і укосів, ми надаємо безкоштовний виїзд нашого фахівця або уточнюємо всі нюанси і проводимо розрахунок телефоном.

Остаточна вартість послуг видалення плівки з вікон визначається, виходячи з обсягу робіт, типу поверхні, що очищається, ступеня забруднення, висоти будівлі та конфігурації фасаду.

Ми надаємо послуги видалення плівки з віконних рам у всіх районах Києва по правому і лівому берегу, а також у багатьох містах Київської області.

 

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

 

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

 

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле , Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші промислові альпіністи виконують роботи на будь-якій висоті та на будь-якому поверсі.

У нашої компанії є всі необхідні документи для оформлення договору, отримання доступу на дах і виконання робіт.

Ми приймаємо як готівковий, так і безготівковий розрахунок, зокрема і з ПДВ.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму