Поклейка зовнішньої реклами та плівки Оракал Київ

Оформіть замовлення або отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Поклейка зовнішньої реклами на білборді

Про нас

Поклейка зовнішньої реклами альпіністами компанії Alpindustriya

Зміст

 1. Види послуг, що надаються нами
 2. Прайс поклейки зовнішньої реклами
 3. Безкоштовна оцінка нашим спеціалістом
 4. Поклейка реклами альпіністами
 5. Чому з нами вигідно співпрацювати
 6. Поширені запитання

Замовляючи у нас послуги з поклейки зовнішньої реклами та плівки Оракал Ви отримуєте:

 • Доступні ціни;
 • Якісне нанесення;
 • Безпечне виконання робіт;
 • Повний список документів;
 • Пунктуальність та оперативність.

Колектив фахівців нашої компанії професійно займається поклейкою зовнішньої реклами у Києві методом промислового альпінізму.

Якщо Вам необхідно вирішити подібну проблему – звертайтесь до нас і наші майстри вирішать поставлене завдання, незалежно від висоти виконуваних робіт.

Наші послуги

Види поклейки реклами, які виконує наша компанія

У цьому напрямку ми можемо провести наступні види робіт:

Вартість поклейки зовнішньої реклами на висоті у Києві

Найменування робіт

Од.вим

Ціна

Поклейка зовнішньої реклами альпіністом

 м2

від 100 грн

Нанесення плівки Оракал на висоті

 м2

від 100 грн

Демонтаж старої плівки верхолазом

 м2

від 70 грн

Виклик промислового альпініста

зміна

3000 грн 

Послуги автовишки

виклик

догов. 

Безкоштовна оцінка поклейки реклами нашим спеціалістом

На остаточну вартість поклейки зовнішньої реклами та плівки Оракал на висоті впливає насамперед обсяг і складність виконуваних робіт, а також можливі труднощі для доступу альпініста в робочу зону.

Для зручності клієнтів та врахування всіх нюансів ми надаємо безкоштовний виїзд нашого співробітника по Києву, для визначення точної ціни майбутніх робіт.

Ознайомитись з усіма розцінками з монтажу вивісок та зовнішньої реклами Ви можете у нашому прайсі.

Роботи на висоті

Поклейка зовнішньої реклами промисловими альпіністами

Поклейка вуличної реклами на рекламному щиті.

Послуги верхолазів дозволяють виконувати поклейку зовнішньої реклами максимально оперативно, швидко, безпечно і без обмежень по висоті виконуваних робіт.

Низька вартість послуг є ще одним суттєвим бонусом на користь промислових альпіністів, коли йдеться про виконання робіт на висоті.

Залучення механізованої підйомної техніки та автовеж у переважній більшості випадків матиме значно більшу вартість, ніж послуги висотників.

При поклейці реклами великого розміру команда з кількох промислових альпіністів зможе виконати роботи якісніше, оскільки вони можуть розташовуватися на необхідній відстані одне від одного і довільно змінювати своє місце розташування, чого не можна зробити з автовышки.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Звертаючись до нашої компанії, ви гарантовано отримуєте якісні послуги з поклейки зовнішньої реклами на білбордах, рекламних щитах та фасадах будівель у Києві.

Всі роботи виконуються кваліфікованими промисловими альпіністами, що гарантує якість та безпеку робіт, що проводяться.

Поширені запитання

Тут ви можете знайти найчастіші питання, що стосуються поклейки зовнішньої реклами.

Вартість виконуваних робіт залежить насамперед від їх обсягу та складності, а також від можливості доступу альпініста до зони виконання робіт та необхідності залучення додаткової підйомної техніки.

Так, у багатьох випадках ми можемо визначити по телефону, скільки коштуватиме поклейка зовнішньої реклами або плівки Оракал на висоті.

Для цього нам знадобиться максимально докладна інформація про обсяг робіт, а також про те, де відбуватиметься розміщення реклами (білборд, рекламний щит або фасад будинку).

Також нам знадобляться максимально детальні фото вашого об’єкта, після чого ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас по вартісті.

Наша компанія береться за замовлення будь-якого розміру та кількості, але за дуже малого обсягу робіт оцінка буде проводитися не за квадратними метрами, а за мінімальною вартістю виїзду нашого верхолаза.

Ми надаємо послуги у всіх районах Києва на правому та лівому березі, а також у багатьох містах Київської області.

Райони: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Обласні міста: Біла Церква, Бровари, Боярка, Чабани, Глеваха, Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Буча, Вишгород, Гореничі, Гатне, Білогородка, Козин, Конча-Заспа, Гостомель та Коцюбинське.

Мікрорайони: Академмістечко, Біличі, Березняки, Бортничі, Борщагівка, Вітряні Гори, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїво, ДВРЗ, Куренівка, Лівобережна, Лісовий масив, Лук’янівка, Мінська, Нивки, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Печерськ, Поділ, Позняки, Пуща-Водиця, Русанівка, Святошин, Солом’янка, Сирець, Татарка, Теремки, Троєщина, Харківська, Шулявка, Дарниця, Новосілки, Жуляни, Дорогожичі, Житомирська, Петрівка, Героїв Дніпра, Дружби Народів, Видубичі, Кловська, Липки, Саперне поле, Деміївка, Корчувате, Караваєві дачі, Совки, Чоколівка, Кадетський Гай.

Наші верхолази працюють на будь-яких висотках нашого міста, незалежно від поверху та висоти будівлі.

Ми приймаємо як готівковий, так і безготівковий розрахунок, у тому числі з ПДВ.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму