Що впливає на вартість видалення дерев

В інформаційному розділі нашого сайту Ви можете знайти корисну інформацію про розрахунки, технології та методи виконання робіт.

Процес спилу дерева арбористом.

Як визначити вартість

Основні фактори, що впливають на оцінку спилу дерева

Зміст:

  1. Вплив розміру та висоти дерева
  2. Аварійність видаляємої рослини
  3. Розташовані поблизу об'єкти
  4. Метод спилу дерева
  5. Обсяг виконуваних робіт
  6. Додаткові послуги при спилюванні дерева
  7. Оцінка робіт нашою компанією

У цій статті ми наведемо основні приклади та нюанси, що впливають на оцінку вартості видалення дерев.

Ми це робимо для того, щоб наші клієнти краще розуміли принципи ціноутворення цієї послуги та які фактори можуть на це впливати.

Тут ми намагатимемося максимально докладно описати всі нюанси, що мають основний вплив на вартість виконання таких робіт.

Орієнтовні ціни на спил та видалення дерев

Якщо вас цікавлять приблизні ціни на видалення дерев у Києві та області, ви можете ознайомитися з ними, натиснувши на кнопку нижче.

Тут ви можете ознайомитись із вартістю спилу дерев арбористами нашої компанії.

Габарити рослини

Вплив розміру та висоти видаляємого дерева

Результат спилу великої сосни.

Розмір та висота дерева є основними факторами, що впливають на складність та трудомісткість робіт з його ліквідації.

Залежно від висоти рослини варіюватимуться ризик і складність його спила, використовуване при цьому обладнання та час, необхідний на виконання робіт.

Діаметр і матеріал ствола буде аналогічно впливати на складність і час спилу, розмір ріжучого полотна бензопили, а отже, і на комфорт арбориста під час виконання робіт.

Оскільки працювати одноручною пилкою з полотном 35 см набагато простіше та зручніше, ніж важкими дворучними пилами з полотнами від 60 см.

Можливі ризики

Аварійність видаляємої рослини

У разі роботи з аварійними рослинами виникає маса складнощів, пов’язаних як із підвищеними ризиками для арбористів, так і для розташованого поруч майна.

Добре, якщо таку рослину можна видалити повністю, але часто розташовані поруч будинки, паркани, цвинтарі або лінії електропередач не дозволяють виконати валку всього дерева.

Якщо аварійне дерево потрібно пиляти частинами, тоді може виникнути необхідність послуг автовишки, а в особливо небезпечних випадках і допомога підйомного крана, щоб виключити можливість пошкодження майна.

Якщо відсутня можливість під’їзду спецтехніки, тоді роботи можуть виконуватися з сусіднього дерева, що в результаті значно ускладнює весь процес з організації та спилу рослини.

Приклад видалення аварійного дерева.

Ризики для майна

Розташовані поблизу об'єкти

Спил дерева над будівлею.

На оцінку вартості видалення дерев дуже сильно впливають розташовані поблизу об’єкти та майно, оскільки це безпосередньо впливає на те, як саме зрізатимуться рослини.

Наведемо короткий перелік об’єктів, які потребують підвищеної обережності під час проведення робіт:

Будинки, паркани, господарські будівлі та інші об’єкти, які можуть розташовуватися на території замовника, що потребує особливо дбайливого спилу рослини, щоб уникнути шкоди майну.

Лінії електропередач. Дуже часто дерева ростуть у безпосередній близькості від дротів, що також потребує підвищеної обережності під час проведення робіт.

Цвинтарі. У разі видалення дерев у таких місцях потрібно вживати додаткових заходів, щоб не пошкодити розташовані внизу пам’ятники та огорожі.

Інші рослини. Іноді навколо видаляємого дерева знаходиться багато інших рослин, клумб і зелених огорож, і щоб не заподіяти їм шкоди, також необхідно вживати додаткових заходів, що підвищує складність робіт.

Реалізація робіт

Метод спилу дерева

Існує кілька варіантів видалення дерев, кожен з яких відрізняється за швидкістю та складністю роботи.

Валка дерева повністю. Найпростіший спосіб спилу, коли навколо рослини немає жодних предметів і її можна зрізати повністю. Може виконуватися з використанням природного ухилу, забивання клину або з відтяжкою.

Спилювання дерева частинами зі скиданням. В даному випадку арборист піднімається на рослину і виконує її видалення частинами, скидаючи шматки стовбура та гілок на землю.

Спил дерева частинами зі спуском. Використовується у випадках, коли знизу знаходяться предмети або рослини, які можуть постраждати від падаючих шматків стовбура.

У такому випадку зрізувані частини попередньо підв’язуються і після спилу плавно спускаються вниз на мотузці. Такий варіант виконання роботи є найобережнішим, але й найбільш трудомістким.

Зрізання дерева зі скиданням частин на землю.

Кількість рослин

Обсяг виконуваних робіт

Видалення кількох дерев.

Кількість дерев, що видаляються, безпосередньо впливатиме на вартість виконуваних робіт і на ціну спилу окремо взятої рослини.

Пов’язано це з різницею у часі, необхідної на підготовчі процеси, що передують безпосередньому видаленню рослини.

Наведемо 2 короткі приклади:

У разі спилу 10 невеликих дерев на одному об’єкті ми витратимо 1 робочий день, який складатиметься зі збору інструменту, приїзду на об’єкт, виконання робіт, збору інструменту та приїзду на наш склад.

У випадку видалення 1 дерева на 10 окремих об’єктах нам доведеться витратити у рази більше часу та сил на збори та дорогу, щоб виконати аналогічний обсяг робіт.

Додаткові роботи

Додаткові послуги при спилюванні дерева

Найбільш поширеними послугами, супутніми видаленню дерев, є дроблення гілок, корчування пнів, вивезення порубочних залишків з ділянки та послуги автовишки.

Дроблення гілок дозволяє значно зменшити об’єм підлягаючої вивезенню деревини, що дає можливість значно заощадити на послугах самоскида при великій кількості гілок.

Корчування або дроблення пнів дозволяє вирівняти ділянку і позбутися частин спиляного дерева, що стирчать назовні, але це вимагає значних зусиль і підвищує вартість робіт.

Якщо потрібно, щоб виконавці здійснили навантаження та вивезення частин зрізаного дерева, це також підвищить підсумковий прайс.

Послуги автовеж і кранів також збільшують вартість виконуваних робіт. Основні причини, коли необхідна допомога спецтехніки, ми вже перераховували вище.

Послуги автовишки при спилюванні дерева.

Оцінка робіт нашою компанією

Звертаючись до нашої компанії, ви завжди можете розраховувати на максимально точну оцінку вартості видалення дерев на вашій ділянці.

У випадку якщо виконати такий розрахунок по телефону неможливо, ми надаємо безкоштовний виїзд нашого спеціаліста в межах Києва, для максимально точної оцінки вашого об’єкта за місцем.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму