Виконана робота з миття фасаду БЦ Ігоревський

Якщо вам потрібно виконати подібну роботу, Ви можете звернутися до нашої компанії.

Приклад виконаного миття фасаду апаратом високого тиску.

Приклад роботи

Виконана робота з миття фасаду від компанії Alpindustriya

Приклад виконаного миття фасаду апаратом високого тиску 2

У 2017 та 2018 роках наша компанія виконувала роботи з миття фасаду офісної будівлі на поштовій площі.

Ця будівля знаходиться в жвавій частині міста на Набережному шосе, для якого характерний дуже великий трафік автомобілів, внаслідок чого будівлі, що знаходяться поблизу, дуже схильні до впливу кіптяви від вихлопних газів, що є причиною інтенсивного забруднення фасаду.

Даний офісний центр має дуже гарний дизайн з великою кількістю декоративних елементів, а як основне покриття для стін слугує декоративна штукатурка баранець, яка відмінно вписується в архітектуру фасаду, але має пористу структуру, в якій затримуються частинки пилу та нагару.

Власники цього об’єкта дуже уважно стежать за збереженням та зовнішнім виглядом свого майна, тому щонайменше раз на рік на ньому виконується очищення всього фасаду будівлі.

Фото виконаної роботи

Обладнання, що використовується, та методи виконання робіт

Для очищення поверхонь такого типу найкраще підходять апарати високого тиску, оскільки вони дозволяють якісно та швидко видаляти забруднення із пористої структури фасаду.

В даному випадку використовувалися 2 професійні апарати Karcher, що створюють тиск у 160 атмосфер.

Для надійної та безперебійної роботи разом із ними використовувався ресивер для води на 1000 літрів та додатковий зовнішній фільтр очищення.

Також на місцях із стійкими забрудненнями використовувалася пінна насадка для нанесення хімії, що дозволяло розчинити та очистити бруд у тих місцях, де простий напір води не справлявся.

Оскільки будівля висотна, зі складним рельєфом і розташована в жвавому місці, для виконання клінінгових робіт були залучені промислові альпіністи нашої компанії, оскільки такий варіант був простішим, зручнішим і дешевшим за використання автовишки.

Приклад виконаного миття фасаду апаратом високого тиску 3

Загальна площа виконаних робіт становила 1860 кв.м. фасаду та 400 кв.м. вікон. Поверхня фасаду очищалася апаратами високого тиску, а скління милося вручну.

Для проведення робіт на об’єкті було задіяно 3 особи, яким загалом знадобилося 5 днів на його виконання.

Для замовлення послуги

Заповніть форму

Для заказа услуги

Заполните форму